Uzmanības centrā GBP

Āzijas sesijas laikā iznāca Japānas IKP rādītāji. Rādītāji, kā jau analītiķi prognozēja, iznāca negatīvi ar kritumu 1.7% par otro ceturksni. Šīs ziņas būtiski neietekmēja Japānas jēnas kursu.

Pa dienas  iznāca Lielbritānijas bezdarba līmenis. Tas ir krities uz 6.4% līmeni, kā jau analītiķi to prognozēja. Papildus šīm ziņām iznāca vidējās darba algas izmaiņas, kuras bija kritušās par 0.1%. Pēc neilga laika tika publiskota Anglijas Bankas inflācijas vēstule, kā arī ar runu uzstājās Anglijas Bankas priekšsēdētājs Marks Karnijs, kurš savā runā pieminēja neskaidrību, kas rodas saistībā ar Skotijas nacionālo valūtu, kas varētu mainīties pēc 18. Septembra neatkarības referenduma. Kopā šīs ziņas radīja strauju kritumu Lielbritānijas mārciņai.

Pa dienu tirgu satricināja Amerikas mazumtirdzniecības apjoma ziņas, radot svārstības ASV dolāram.

 Ceturdienas aktualitātes.

 

Āzijas sesijas laikā ir gaidāmi Jaunzēlandes Retail Sales rezultāti, kas varētu ietekmēt Jaunzēlandes dolāru. Kā arī ziņas Japānā par Mašīnu un iekārtu pasūtījumu, bāzes vērtību, kas pēc analītiķu domām būs pozitīva. Ja prognozes, tiks piepildītas, tad Japānas jēnas vērtība turpinās savu augšanu.

Pa dienu ir gaidāma Eirozonas IKP rezultāti un patēriņa cenu indeksa rezultāti, kas pēc analītiķu domām būs sliktāki par iepriekšējiem, līdz ar to tas var negatīvi ietekmēt Eiro vērtību.

Amerikā ir gaidāms importa cenu indeksa rezultāti, kā arī jauno mājokļu cenu indekss Kanādā.

Valūtu tirgus apskats.

 

Valūtu pāris EURUSD atrodas 54 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgākā dienas pretestības līmeņa, kotējuma 1.3355 robežas. Pāris ir veicis spēcīgu atlēcienu no šī līmeņa, bet spriežot pēc esošajiem politiskajiem notikumiem, ir prognozējams, ka pāris turpinās kristies.

Valūtu pāris USDJPY staigā pa horizontālu kanālu 165 punktu lielumā. Valūtu pāris atrodas 48 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā pretestības līmeņa, kotējumā 102.82 robežās. Dienas laikā pāris sasniedza kotējuma 102.50 līmeni, kas bija ASV ziņu ietekmē, bet nav spējis to caursist.

Valūtu pāris GBPUSD ir 4 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā dienas atbalsta līmeņa, kotējuma 1.6710. Pēc Lielbritānijas ziņām, pāris aktīvi testē šo līmeni, ja tas tiks caursists, tad ir gaidāma lejupejoša kustība pat līdz kotējuma līmenim 1,6570.

Valūtu pāris AUDUSD ir 35 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā dienas pretestības līmeņa, kotējuma 0.9345, kas ir bijis augstākais iepriekšējās nedēļas līmenis.

Fondu tirgu apskats

 

Eiropas fondu indeksi ir uzrādījuši pozitīvus rezultātus par spīti politiskajiem saspīlējumiem ar Krieviju. Lielākais kāpums novērojams Vācijas DAX indeksam, kurš ir kāpis par 1,10%. Tālu neatpaliek CAC 40 indeks, kurš ir pieaudzis par 0,72%.

Lielākais akciju cenu kāpums ir piedzīvots kompānijai G4S PLC , tās akciju cena ir pieaugusi par 5,50%. Savukārt lielākais kritums ir novērots kompānijai Admiral Group PLC, kuru akciju cena ir kritusi par 6 %.

 ASV fondu indeksi šodien atvērās ar vērtību kāpumiem. „Dow Jones” indekss atvērās ar 0,22% pieaugumu, „Nasdaq” indekss – ar 0,47% vērtību kāpumiem, bet „S&P 500” ar 0,32% vērtību pieaugumu.

Lielākais akciju cenu pieaugums ir piedzīvots kompānijai Intel Corp , tās akciju cena ir atvērusies ar  1,09% pieaugumu. Savukārt lielākais kritums ir novērots kompānijai Wal-Mart Stores Inc , kuru akciju cena ir atvērusies ar  0,35% kritumu.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums