Otrdiena – uzmanības centrā EUR

Naktī tika publiskots Austrālijas Nacionālās bankas biznesa redzējums, kur indikators palielinājās no 8 uz 11, tādā veidā parādot, ekonomikas situācijas uzlabojumu Austrālijā. Šīs ziņas būtiski neietekmēja AUD/USD valūtas pāri.

Pēcpusdienā tiks publicēts ZEW Patērētāju noskaņojuma indekss uzņēmējdarbības vidē, kas var ietekmēt EUR vērtību.

Dienas otrajā pusē tiek gaidītas ziņas no Amerikas. Tiks publicēt JOLTs Job Openings  rādītāji un Federālais budžets, kurš pēc analītiķu domām būs negatīvs, līdz ar to tas var negatīvi ietekmēt USD valūtas vērtību.

Valūtu tirgus apskats.

Valūtu pāris EURUSD šobrīd atrodas 16 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgākā pretestības līmeņa, kotējuma 1.3555 robežas. Dienas laikā var tiki novēroti arī turpmāki pāra vērtības kritumi. Ja pāris dienas beigās caursitīs šo līmeni, tad ir gaidāma turpmāka pāra krišana, pat  līdz kotējumam 1.3120, kas ir nākamais nozīmīgais atbalsta līmenis.

Valūtu pāris USDJPY staigā pa horizontālu kanālu 165 punktu lielumā. Valūtu pāris atrodas 50 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā pretestības līmeņa, kotējumā 102.82 robežās. Dienas laikā valūtu pāra vērtība var turpināt augt līdz kotējuma līmenim 102.41.

Valūtu pāris GBPUSD ir 52 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 1.6710, kas ir bijis zemākais līmenis kopš jūnija sākuma. Dienas laikā ir sagaidāma turpmāka valūtas pāra vērtības krišana.

Valūtu pāris AUDUSD ir 60 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 0.9220, kas ir bijis zemākais līmenis kopš maija beigām. Dienas laikā ir sagaidāma valūtas pāra vērtības kāpšana līdz līmenim 0.9314.

Zelta vērtība šobrīd ir 1309 ASV dolāri par Trojas unci.

Fondu tirgu apskats

 

ASV fondu indeksi piektdien aizvadīja pozitīvu tirgošanās sesiju, vidēji noslēdzoties ar 0.28% vērtību kāpumu. Straujākais kāpums tika novērots

Nasdaq, kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 0.69% vērtība ieaugumu. Savukārt vissliktākos rezultātus sniedza  Global Dow Realtime  indekss , kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar -0.01% vērtības kritumu.

Straujās akciju vērtību kāpums tika novērots kompānijai  Intel Corp. Kompānijas akciju vērtība palielinājās par 1.29% līdz 33.02 ASV dolāriem. Toties straujākais akciju cenu kritums, tika novērots Exxon Mobil Corp, kuras akciju vērtība samazinājās par 1.01% līdz 98.73 ASV dolāriem.

Āzijas fondu indeksi lielākoties šorīt noslēdzās ar vērtību kāpumiem. Straujākais pieaugums tika novērots Sensex indeksam, kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 0.60% vērtību pieaugumu. Savukārt lielākais kritums tika novērots Shanghai indeksam, kurš noslēdzās ar 0.21% vērtības samazinājumu.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar kāpumiem un kritumiem. Lielbritānijas FTSE 100 indekss sesijas sākumā atvērās ar 0.15% vērtību kritumu; Vācijas DAX indekss -  ar 1.75% vērtību kāpumiem, bet Francijas CAC 40 – ar 0.37% kritumu.

Biržas naftas cena ir samazinājusies par 0.92% sasniedzot vērtību 97.21 ASV dolāri par vienu barelu.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums