Šīs nedēļas aktualitātes

Šīs dienas ziņu kalendārs nav ar notikumiem bagāts. Plkst. 15.15 tiek publicēta Jauno ēku celtniecība Kanādā, kas var radīt svārstības uz valūtas pāra USDCAD.

Naktī no pirmdienas uz otrdienu plkst. 04:30 ir gaidāmas Austrālijas Nacionālās bankas biznesa redzējums, kas var radīt svārstības Austrālijas dolāram. Savukārt vakara pusē Amerikā ir gaidāms Federālais budžets plkst. 21:00 , kas var radīt mazas svārstības ASV dolāra vērtībā.

Naktī no otrdienas uz trešdienu plkst. 2:50 ir gaidāma Japānas IKP procentuālā izmaiņa. Analītiķi prognozē IKP pieaugumu par 0.1% no 1.6% uz 1.7% par ceturksni. Šīs ziņas var radīt nozīmīgas svārstības Japānas Jēnā.  Trešdienas dienas laikā ir jāpievērš uzmanība Lielbritānijas mārciņai, jo plkst. 11:30 iznāk Lielbritānijas bezdarba līmenis, kurš pēc analītiķu domām samazināsies, tādā veidā radot mārciņas cenas augumu. Kā arī akcents turpinās uz mārciņu plkst. 12.30, kad tiks publicēta Anglijas Bankas vēstule par inflāciju.

Ceturtdienas uzmanība jāvelta Eirozonai, jo plkst. 12.00 tiks publicēts patēriņu cenu indekss, kā arī Eirozonas IKP. Savukārt piektdienas galvenā aktualitāte ir Lielbritānijas mārciņa, kura var veidoties svārstības plkst. 11.30, jo iznāk ziņas par Lielbritānijas IKP.

Forex

Valūtu pāris EURUSD šobrīd atrodas 45 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgākā pretestības līmeņa, kotējuma 1.3555 robežas. Dienas laikā var tiki novēroti arī turpmāki pāra vērtības kritumi.

Valūtu pāris USDJPY staigā pa horizontālu kanālu 165 punktu lielumā. Valūtu pāris atrodas 70 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā pretestības līmeņa, kotējumā 102.82 robežās. Dienas laikā valūtu pāra vērtība var turpināt augt.

Valūtu pāris GBPUSD ir 67 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 1.6710, kas ir bijis zemākais līmenis kopš jūnija sākuma. Dienas laikā ir sagaidāma turpmāka valūtas pāra vērtības krišana.

Valūtu pāris AUDUSD ir 60 punktu attālumā no tuvākā nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 0.9220, kas ir bijis zemākais līmenis kopš maija beigām. Dienas laikā ir sagaidāma valūtas pāra vērtības kāpšana līdz līmenim 0.9314.

FONDI

ASV fondu indeksi piektdien aizvadīja pozitīvu tirgošanās sesiju, vidēji noslēdzoties ar 1% vērtību kāpumu. Straujākais kāpums tika novērots S&P 500, kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 1.17% vērtība ieaugumu. Savukārt DOW Jones, kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 1.13% vērtība pieaugumu bija lielākais procentuālais kāpumus vienas dienas ietvaros, pēdējos četros mēnešos.

Straujās akciju vērtību kritums tika novērots kompānijai Intel Corp.:

Kompānijas akciju vērtība samazinājās par 0.24% līdz 32.60 ASV dolāriem.

Toties straujš akciju vērtību kāpums piektdien tika novērots kompānijai Ford Motor Co. Kompānijas akciju vērtība palielinājās par 1.61%, līdz 17.09 ASV dolāriem.

Āzijas fondu indeksi šorīt noslēdzās ar vērtību kāpumiem. Straujākais pieaugums tika novērots Nikkei 225 indeksam, kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 2.39% vērtību pieaugumu. Savukārt mazākais pieaugums tika novērots Sensex indeksam, kas tirgus sesijas beigās noslēdzās ar 0.67% vērtību pieaugumu.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar vērtību kāpumiem. Lielbritānijas FTSE 100 indekss sesijas sākumā atvērās ar 0,46% vērtību pieaugumu; Vācijas DAX indekss -  ar 0,33% vērtību kāpumiem, bet Francijas CAC 40 – ar 0,04% pieaugumu.

Biržas naftas cena ir palielinājusies par 0.09%, sasniedzot vērtību 97.73 ASV dolāri par vienu barelu.

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums