Šodien uzmanības centrā Kanāda

Rīta pusē uzmanība tiks pievērsta Francijas rūpnieciskās ražošanas izmaiņām gada griezumā. Bet dienas otrajā pusē norisināsies centrālie notikumi. Tiks publicētas Kanādas nodarbinātības un bezdarba līmeņa izmaiņas par jūlija mēnesi. Tā kā tiek prognozēts, ka rādītāji uzlabosies, var tikt sagaidīti Kanādas dolāra vērtību kāpumi.

Valūtu pāris EUR/USD Āzijas tirgus sesijas laikā atkārtoti sasniedza iepriekšējos minimumus, kotējuma 1,3335 robežā. Vēl joprojām tiek sagaidīti arī turpmāki vērtību kritumi. Potenciāls ir, novērot turpmākus kritumus līdz pat atbalsta līmeņa, kotējuma 1,3110 robežai.

Valūtu pāris USD/JPY kopumā krities vērtībā par 80 punktiem. Rezultātā valūtu pāris sasniedza mediānu, kotējuma 101,60 robežā. Šobrīd tiek sagaidīti vērtību atlēcieni no šīs mediānas.

Valūtu pāris GBP/USD šorīt turpina uzrādīt vērtību kritumus. Valūtu pāris noslēdzies zem iepriekšējiem minimumiem, kotējuma 1,6810 robežas. Arī atlikušajā dienas laikā var tikt sagaidīti turpmāki vērtību kritumi.

Valūtu pāris AUD/USD Āzijas tirgus sesijas laikā uzrādīja kārtējos vērtību kritumus. Rezultātā pāris sasniedzis nozīmīgo pirkšanas zonu, kotējuma 0,9235 robežu, no kuras var tikt sagaidīti lielāki vērtību atlēcieni.

Zelta vērtība šobrīd ir 1315 ASV dolāri par Trojas unci. Šorīt zelts uzrāda augšupejošu kustības impulsu.

ASV fondu indeksi vakar noslēdzās ar vidēji 0,48% vērtību kritumiem. Straujāko kritumu uzrādīja „S&P 500” indekss, kas tirgus sesijas laikā samazinājās vērtībā par 0,53%.  Analītiķi ASV fondu indeksu kritumus skaidro ar investoru līdzekļu pārlikšanu uz zeltu un ASV obligācijām. Straujākie kāpumi tika novēroti kompānijas „iDreamSky Technology” akcijām. Kompānijas akciju vērtība palielinājās par 6,30%.

Āzijas fondu indeksi šorīt noslēdzās pārsvarā ar vērtību zaudējumiem. Bet straujākais kritums tika novērots Japānas „Nikkei 225” indeksam, kas tirgus sesijas laikā kritās vērtībā par 2,98%. Straujie „Nikkei 225” indeksa vērtību kritumi saistīti ar Āzijas tirgus sesijas laikā norisinājušos Japānas Centrālās bankas preses konferenci.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar straujākiem vērtību kritumiem. Lielbritānijas „FTSE 100” indekss sesijas sākumā atvērās ar 0,59% vērtību kritumu; Vācijas „DAX” indekss -  ar 1,00 % vērtību zaudējumiem, bet Francijas „CAC 40” – ar 2,05% kritumiem. Tā kā ir pienākusi nedēļas izskaņa, var tikt sagaidītas arī turpmākas Eiropas indeksu vērtību svārstības.

Biržas naftas cena šorīt uzrāda straujākus vērtību kāpumus. Naftas cena tirgus sesijas laikā palielinājusies par 0,87%, līdz 98,19 ASV dolāriem par barelu.

 

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums