WIZZ AIR UZSĀK 24 STUNDU IZPĀRDOŠANU AR 20%* ATLAIDI LIDOJUMIEM, KAS IEGĀDĀTI 2019. GADA 10. JANVĀRĪ


foto;Wizz Air
Rīgā, 2019. gada 10. janvārī. Wizz Air, viena no visstraujāk augošajām lidsabiedrībām Eiropā un lielākā zemizmaksu pārvadātāja Centrāleiropā un Austrumeiropā, šodien uzsāk lidojumu izpārdošanu, piedāvājot pasažieriem 20%* atlaidi izvēlētiem lidojumiem, kas rezervēti šodien, 2019. gada 10. janvārī. Piedāvājums ir spēkā visiem lidojumiem Wizz Air tīklā ar ceļošanas laiku līdz marta beigām.

Lieliska ziņa visiem ceļotājiem – Wizz Air palīdzēs izbaudīt ziemu ar 20% izpārdošanas piedāvājumu. Ceļojuma galamērķis var būt viens vai vairāki, izvēlies kādu no 13 maršrutiem, kas pieejami tieši no Latvijas vai no 600 citiem, kas pieejami visā WIZZ lidojumu tīklā. Ja ilgojies pēc saules, tad vari baudīt atpūtu Itālijā vai Spānijā, vai arī notvert ziemas sajūtas Norvēģijā, Īslandē vai Nīderlandē. Ieplāno pilsētas apskati Londonā vai Kijevā.

Šīs dienas izpārdošana atļauj jau ieplānot nākošo atvaļinājumu ar lielisku ceļojumu. Plāno braucienu laicīgi un iegādājies brīnišķīgas atmiņas sākot no tik mazas summa kā 9.99 EUR**.

* 20% atlaide attiecas uz biļešu cenām, ieskaitot nodokļus un obligātos maksājumus, bet neieskaitot administrēšanas maksu. Šī akcija tiek nodrošināta no 2019. gada 10. janvāra plkst.00:00 līdz 23:59 CET. Ceļojumu laiks ir ierobežots. Cena attiecas tikai uz rezervācijām, kas veiktas vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē.

** Vienā virzienā, ieskaitot nodokļus un obligātos maksājumus.

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pašlaik ekspluatē 106 lidmašīnu Airbus A320 un A321 parku un no 26 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, savienojot 145 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air aptuveni 4,000 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas biļešu cenas, Wizz Air kļūstot par 33 miljonu pasažieru izvēli pēdējo 12 mēnešu laikā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA), Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Uzņēmums nesen saņēma visaugstāko septiņzvaigžņu drošuma novērtējumu no pasaules vienīgās drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com, kā arī to nesen par 2017. gada Eiropas lidsabiedrību nosauca Aviation 100, kas ir cienījams gadskārtējs izdevums, kurš izsaka atzinību gada izcilākajiem aviācijas un kosmosa nozares dalībniekiem.

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli