Mazie eksperti dalās pārdomās par biznesu, tūrismu un studijām (video)


Mazie eksperti public. foto
Mazi bērni spēj izrādīt vispatiesākās un nesamākslotākās emocijas, uz ikvienu jautājumu atbildot godīgi un bez liekas domāšanas. Kādi pienākumi ir augstskolas studentam? Kas ir grāmatvedis? Ko dara žurnālists? Ar ko mazie eksperti nodarbosies, kad būs pieauguši? Kur vislabāk glabāt naudu un kā labāk ceļot? Lai rastu atbildi uz šiem un citiem jautājumiem, Biznesa augstskola Turība iztaujāja mazos ekspertus vecumā no četriem līdz deviņiem gadiem.

Jautājumā par grāmatveža profesijas specifiku, mazie eksperti bija visai pārliecināti, ka tas ir cilvēks, kurš izgatavo un pēc tam veikala plauktos saliek grāmatas. Tāpat bērni norādīja, ka biznesa veidošanas process ir visnotaļ sarežģīts, jo darba pārvaldīšana un vadīšana prasa enerģiju un lielu piepūli. Viens no mazajiem ekspertiem spēja ieteikt labākos ceļošanas veidus, ja jādodas atvaļinājumā vai biznesa braucienā, savu izvēli atbilstoši argumentējot. Bija redzams, ka arī izglītības nozīme viņiem nav sveša, jo viena no mazajām ekspertēm savam brālim norādīja, ka iztikas pelnīšanai ar blogera amatu vien nepietiks. Tika noskaidrotas arī labākās vietas naudas glabāšanai un apspriesti studenta pienākumi augstskolā.

Videoklipa filmēšanā piedalījās Biznesa augstskolas Turība darbinieku un mācībspēku bērni. Bērni ir mūsu nākotne, viņi ir tie, kas turpmāk veidos Latvijas izaugsmi, tāpēc ļoti būtiski, lai jau bērnībā tiktu veidota viņu izpratne par dažādām lietām.

Video pieejams:

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums