LTRK prezidents A.Rostovskis ievēlēts EUROCHAMBRES Direktoru padomē un Budžeta komitejā


Aigars Rostovskis public. foto
Trešdien, 9.oktobrī, Itālijas galvaspilsētā Romā notika Eiropas lielākās uzņēmēju biedrības, kas apvieno 20 miljonu uzņēmumu, EUROCHAMBRES prezidenta, viņu vietnieku un komiteju vadītāju vēlēšanas, kur Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostosvkis tika ievēlēts direktoru padomē un Budžeta komitejā.

Par EUROCHAMBRES prezidentu ar 61 no 75 balsīm uz otro termiņu ievēlēja austrieti Kristofu Leitlu (Kristoph Leitl), savukārt par viņa vietniekiem kļuva čehs Vladimirs Dlouhi (Vladimir Dlouhy), zviedru Stefanu Muhleru (Stephan Muchler) un īru Ianu Talbotu (Ian Talbot).

LTRK prezidenta A.Rostovskis ievēlēts direktoru padomē, kur darbosies 26 dažādu valstu pārstāvji, savukārt Budžeta komitejā, kur kopumā ir 17 locekļi, galvenais uzdevums ir organizācijas budžeta veidošana. Komitejas vadītājs tiks vēlēts pirmajā sēdē.

“LTRK darbs ir novērtēts ļoti augstā līmenī, dodot iespēju būt nozīmīgā amatā vislielākās uzņēmēju biedrības Eiropā EUROCHAMBRES padomē. Esmu pārliecināts, ka mums, uzņēmējiem, ir iespēja ietekmēt nākotnes ekonomikas attīstību un politiskos procesus, ja apvienojamies un ejam ar saviem ierosinājumiem un viedokli kopā,” saka LTRK prezidents A.Rostovskis.

EUROCHAMBRES apvieno 46 Eiropas valstu Tirdzniecības un rūpniecības kameras, tostarp LTRK, un atbalsta savus biedrus jeb Eiropas uzņēmējus, kā arī to centienos radīt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Eiropas ekonomiskajā zonā. Organizācija apvieno vairāk nekā 20 miljonus uzņēmēju.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums