Valsts prezidents tiekas ar Gruzijas prezidenti Salomi Zurabišvili


Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.
25. septembrī Valsts prezidents Egils Levits ANO Ģenerālās asamblejas laikā tikās ar Gruzijas prezidenti Salomi Zurabišvili (H. E. Ms Salome Zourabichvili), pārrunājot pozitīvās divpusējās attiecības, Eiropas Savienības (ES) Austrumu partnerību, ANO dienaskārtību un Eiropas Padomes aktualitātes.

E. Levits atkārtoti uzsvēra, ka Latvija atbalsta Gruzijas teritoriālo integritāti, ko arī atzīmēja savā uzrunā ANO Ģenerālajai asamblejai. S. Zurabišvili pateicās par izpratni un sniegto atbalstu.

Gruzijas prezidente sarunā pastāstīja par savas valsts progresu, īpaši akcentējot reformu gaitu tieslietu jomā. E. Levits un S. Zurabišvili runāja par ES Austrumu partnerības stiprināšanu un Gruzijas eiroatlantisko virzību.

Tikšanās laikā tika pārrunāta arī nākamgad gaidāmā Gruzijas prezidentūra Eiropas Padomē (EP) un deviņu EP valstu, tai skaitā Latvijas, nepiekrītošā nostāja Krievijas balsstiesību atjaunošanai Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā.

Pārrunājot divpusējo sadarbību, tika pausts gandarījums par lielo tūrisma pieaugumu, ko veicinājusi tiešā aviosatiksme starp Latviju un Gruziju.

FOTO.

. Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums