Novembra pirmajā nedēļā gaidāmi mainīgi laika apstākļi – bieži līs lietus

Nedēļas nogalē gaiss Latvijā pakāpeniski kļūs siltāks, tomēr teritorijas lielākajā daļā līs lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Piektdien, 1.novembrī, laika apstākļus noteiks augsta spiediena atzars, līdz ar to brīžiem starp mākoņiem uzspīdēs saule un tikai vietām valsts teritorijā gaidāms neliels īslaicīgs lietus. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš. Naktī gaiss lielākajā teritorijas daļā atdzisīs līdz -2…+3 grādiem (pēc Celsija), bet dienā gaisa temperatūra sasniegs +4…+9 grādus.

Autovadītājiem ieteicams izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu un būt uzmanīgiem uz ceļiem, jo tie nakts un rīta stundās var būt slideni!

Lasiet arī: Vīrusu laiks ir klāt! Uzzini, kā pasargāt sevi no saaukstēšanās

Brīvdienās virs Eiropas rietumiem atradīsies plašs ciklons, ar ko saistīta zema spiediena ieplaka ietekmēs laika apstākļus arī Latvijā. Gan, sestdien, gan svētdien debesis klās mākoņi un teritorijas lielākajā daļā līs lietus. Sākot ar svētdienu, valsts teritorijā pakāpeniski ieplūdīs siltāka gaisa masa, līdz ar to gaisa temperatūra paaugstināsies – svētdien dienā termometra stabiņš sasniegs +7…+12 grādu atzīmi.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums