Laika apstākļi nedēļas nogalē: Rīgā gaidāms lietus un vējš pirms atvasaras

Saskaņā ar pašreizējām sinoptiķu prognozēm, gaidāmajās brīvdienās Rīgā būs mainīgs laiks, līs lietus, bet gaisa temperatūra pārsniegs +10 grādus. Taču darba nedēļas sākumā gaidāms silts laiks: gaiss rudens vidū iesils līdz +18 grādiem.

Sestdien, 12. oktobrī ciklona iespaidā, iespējams, spēkā pieņemsies rietumu vējš, kas brāzmās var sasniegt 23 m/s. Diena būs lietaina, debesis skaidrosies tikai vakar, bet gaisa temperatūra būs apmēram 11-13 grādi.

Svētdien, 13. oktobrī no rīta būs saulains laiks, bet pēc tam visu dienu būs mākoņains laiks, savukārt naktī uz pirmdienu iespējams lietus. Gaisa temperatūra Rīgā pirmdien - no +10 līdz +13 grādiem.

Saskaņā ar prognozēm, jaunā darba nedēļa sāksies ar siltu laiku, jo valsts teritorijā ienāks siltais gaiss no Centrāleiropas un Dienvideiropas. Pirmdien Rīgā gaiss var iesilt līdz +18 grādiem, atlikušajās nedēļas dienās gaisa temperatūra būs zemāka - no +10 līdz +12 grādiem, vējš brāzmās - no 13 līdz 17 metriem sekundē, bet trešdien atkal iespējams stiprāks vējš, līdz 21 m/s.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums