Peldbaseinā uzsāktas pieaugušo peldētapmācības!

Šajā nedēļā Ūdens piedzīvojumu parka lielajā peldbaseinā uzsāktas pieaugušo peldētapmācības. Šo nodarbību mērķis ir iedrošināt pievērsties peldēšanai arī tos pieaugušos, kuri peldēt neprot. Nodarbības vadīs profesionāli peldēšanas instruktori ar lielu pieredzi Sergejs Iļjins un Pāvels Vilcāns.

Nodarbības notiek katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 19:00 lielajā peldbaseinā, vienas nodarbības ilgums ir 45 minūtes.  Peldētapmācību var apmeklēt, iegādājoties abonementu 8 reizēm par 38 EUR. Pieteikšanās nodarbībām pa tālr. 29649337.

Peldēšana nostiprina visu organismu, uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, attīsta lokanību, izturību, praktiski visu organisma muskuļu spēku - muguras, roku, kāju, kakla, plecu utt. Šī aktivitāte uzlabo asinsrites sistēmu, nenoslogojot sirds muskuli, uzlabo plaušu darbību.

Atgādinām, ka Ūdens piedzīvojumu parkā lielais peldbaseins un atlētiskās vingrošanas zāle darba dienās ir atvērta jau no plkst. 6.45 rītā. Ierodoties laika posmā no plkst. 6.45 līdz 7.15, šos pakalpojumus var saņemt tikai par 1,50 EUR.  Otrdienās, ceturtdienās un piektdienās, mazo baseinu var apmeklēt jau no plkst.7.00 rītā.

Informācija par citām sporta nodarbībām, akcijām, abonementu cenām un nodarbību laikiem ir atrodama  www.udensparks.lv mājaslapā.

 

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana