Rudens brīvlaiks. Kur atrast bērnam nometni?


foto;www.daugavpilsnovads.lv
Lietainie un drēgnie laikapstākļi nav iemesls, lai sēdētu mājās. It īpaši, ja ir sākušās brīvdienas. Šogad rudens brīvdienas skolās sāksies 21. oktobrī un noslēgsies, neskaitot vēl divas brīvdienas, 25. datumā. Izglītības iestādes un sabiedriskās organizācijas organizē bērniem nometnes dažādās

 Rīgas apkaimēs. Ir gan pilnīgi privātas iniciatīvas, gan arī tādas, kas saņēmušas Rīgas domes līdzfinansējumu. Portāls Rīga.lv iepazīstina ar dažām nometnēm. Detalizēts to saraksts pieejams vietnē.

1.Spēlē galda spēles, izbaudi savu slavas minūti un dodies ekskursijās!

Nometnes organizēšanas pamatā ir vēlme piedāvāt bērniem saturīgu brīvā laika pavadīšanu, aicinot nometnes dalībniekus piedalīties aizraujošos piedzīvojumos. Nometnes pedagogiem ir daudzu gadu pieredze darbā ar bērniem, kā arī daudzveidīgu aktivitāšu organizēšanā, tāpēc tiek izmantotas dažādas audzināšanas metodes, katram bērnam atrodot piemērotāko pieeju.

NOMETNES PROGRAMMĀ:

zīmēšanas konkurss; sporta aktivitātes; galda/attīstošo spēļu sacensības; koncerts “Slavas mirklis”; ekskursijas uz “Laimas” šokolādes muzeju un Ilūziju muzeju (par papildu samaksu); kino pēcpusdiena; meistarklases; aktīvās kustību spēles; muzikālā viktorīna; stilistu/modeļu konkurss un daudz kas cits.

Datums: 21.10.2019.–25.10.2019.

Vecums: 6−13 gadi

Nometnes norises laiks: no plkst. 9.00 līdz 17.00

Vieta: Miera iela 36, 2. stāvs, Rīga

Nometnes cena: 100 EUR (tiem, kas dzīvo vai mācās Rīgas pašvaldības teritorijā) Standarta cena: 130 EUR

Bērniem no daudzbērnu ģimenēm papildu atlaide 10 % Ēdināšana divas reizes dienā (pusdienas un launags). Vietu skaits ir ierobežots!

Līdzfinansējumu nodrošina Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Kontakti: tālr. 27228181, info@aktivists.lvwww.aktivists.lv

2.Pamodini sevī ģēniju: veic eksperimentus un uzzini vairāk par pareizu uzturu!

Nometnes dalībniekiem būs iespējas piecas dienas piedalīties radoši attīstošā sevis, savu spēju un unikalitātes izzināšanas pasaulē. Ikviens dalībnieks iegūs arī praktisku dzīves pieredzi, īstenojot izglītojošus eksperimentus, līdzdarbojoties interesantās rudens tematiskajās darbnīcās un piedaloties pārdomātā atpūtā. Daudz laika pavadīsim svaigā gaisā un vairosim prieku sevī un apkārtējos! Iepazīsimies ar veiksmīgu cilvēku personībām un īpašībām, runāsim par Ričarda Brensona personību, sasniegumiem un noskaidrosim, ko no viņa var mācīties. Atkārtoti apgāzīsim mītu, ka nonākt ģenialitātes un radošuma stāvoklī var tikai izredzētie! Bērni gūs jaunas zināšanas, mācīsies likt lietā savu vadošo mācīšanās veidu (VAK+D), apgūs Edvarda de Bono “Sešu cepuru” domāšanas metodi, intelektuāli attīstošas spēles un rotaļas, dažādus eksperimentus, padziļinās zināšanas pareiza uztura un personīgās higiēnas jautājumos (īpaši zobu kopšanā).

Datums: 21.10.2019.–25.10.2019.

Vecums: 1.−2. klašu, 3.−4. klašu un 5.−6. klašu grupām

Nometnes norises laiks: no plkst. 8.30 līdz 18.00

Vieta: O. Kalpaka bulvāris 8, Rīgas Valda Zālīša sākumskola

Nometnes cena: 99 EUR

Ēdināšana divas reizes dienā (pusdienas un launags).

Kontakti: tālr. 26444016, 29842504, studija.funa@gmail.comwww.funa.lv

3.Darbojies radošajās darbnīcās, apmeklē kino un peldies baseinā!

Piecās rudens dienās dosimies ekskursijās, darbosimies radošajās darbnīcās, peldēsimies Ķīpsalas peldbaseinā, apmeklēsim “Multikino”, uzņemsim nometnē ciemiņus, veidosim netradicionālas lietas un vienkārši lietderīgi un jautri pavadīsim rudens brīvlaiku.

Datums: 21.10.2019.–25.10.2019.

Vecums: 7−11 gadi

Nometnes norises laiks: no plkst. 9.00 līdz 17.00

Vieta: Āgenskalna sākumskola, Kandavas 4k-1, Rīga

Nometnes cena: vecāku līdzmaksājums – 75 EUR

Ēdināšana divas reizes dienā (pusdienas un launags).

Nometne tiek rīkota ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Kontakti: piesakiet bērnu nometnei, rakstot pieteikuma vēstuli uz e-pastu: sportists5@inbox.lv.

4.Kļūsti par florbola meistaru!

Nometnes moto – Par uzvarētājiem kļūst treniņos! Katru dienu notiks četri treniņi (ne tikai florbola), teorētiskās nodarbības, tikšanās ar uzaicinātiem viesiem – Latvijā populāriem sportistiem, kā arī notiks nodarbības baseinā un pludmales volejbola laukumos profesionālu treneru vadībā. Nometnes pēdējā dienā organizēsim miniturnīru – 3 : 3. Nometnē tiks izmantota jauna metode (mobilā lietotne) individuālās tehnikas pilnveidošanai, kas padarīs treniņus ne tikai efektīvus, bet arī aizraujošus.

Datums: 21.10.2019.−24.10.2019.

Vecums: 6−10 gadi; 11−15 gadi

Vieta: “Elektrum” olimpiskais centrs, Grostonas iela 6b, Rīga

Nometnes cena: vecāku līdzmaksājums – 85,00 EUR

Ēdināšana divas reizes dienā (pusdienas un launags).

Nometne tiek rīkota ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Kontakti: Andris Pīlups, tālr. 25917585, andris.pilups@gmail.com

5.Dodies ekspedīcijā, bet neaizmirsti par rīta rosmi!

Katrs rīts nometnē sāksies ar rīta rosmi, tam sekos ekspedīcijas pa Rīgu. Dosimies uz “Rīgas siltumu”, Latvijas Nacionālo bibliotēku, Kara muzeju un Mākslas muzeju, izbaudīsim pastaigas pa Vecrīgu. Kā jau lieli ekspedīciju fani, liksim lietā arī radošo fantāziju, veidosim savu lietu krātuvi radošajās darbnīcās.

Datums: 22.10.2019.–25.10.2019.

Vecums: 7−12 gadi

Vieta: K. Barona muzejs, K. Barona iela 3−5, Rīga

Nometnes cena: 28,00 EUR

Kontakti: Dita Barona, tālr. 26552627

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdT_Yk50TgWOIDMCkIBymjcc797gLSLCDDRuAHnDHVEGfYEgQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

6.Nodarbojies ar fitnesu Ziepniekkalnā!

Nodarbību mērķis ir veicināt pilnvērtīgas un radošas personības attīstību, popularizēt un veidot aktīvu, veselīgu un sportisku dzīvesveidu sākumskolas vecuma bērniem. Nometnē būs radošās darbnīcas, dažādu veidu sportiskās aktivitātes gan sporta zālē, gan brīvā dabā profesionālu Latvijā populāru treneru vadībā. Daudzveidīgu prasmju un iemaņu attīstīšana, izmantojot komandu spēles, sporta spēles, atlētisko vingrošanu, šķēršļu joslas, attīstošās spēles, rotaļas utt. Ekskursijas ar dažādu veidu sportiskajām un intelektuālajām aktivitātēm Rīgā un tās tuvumā. 

Datums: 22.10.2019.–25.10.2019.

Vecums: 7−11 gadi

Vieta: Ziepniekkalna vidusskola, Ozolciema iela 26, Rīga

Nometnes cena: 110,00 EUR bērniem no Rīgas, 140,00 EUR bērniem no citām pašvaldībām

Kontakti: Zanda Freija, tālr. 29339431, zanda.freija@gmail.com

7.Uzzini vairāk par Latvijas vēstures notikumiem un piedalies viktorīnās!

Nometnes programmā ir iekļautas dažādas aktivitātes. Tās laikā katram nometnes dalībniekam būs iespēja nodarboties ar sportiskajām un citām aktivitātēm, praktiskiem un izglītojošiem uzdevumiem (būs dažādi konkursi un viktorīnas). Bērniem būs iespēja apgūt dažādu aktivitāšu pamatus un piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī uzzināt interesantus faktus par dažādiem Latvijas vēstures notikumiem.

Datums: 22.10.2019.–25.10.2019.

Vecums: 7−12 gadi

Vieta: A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola, Maskavas iela 197, Rīga

Nometnes cena: 80,00 EUR

Kontakti: Aleksandrs Štekeļs, tālr. 20210248, aleksandrs.stekels@inbox.lv

8.Apmeklē izrādi, muzeju un pavadi vairāk laika svaigā gaisā!

Programmā paredzēti muzeju apmeklējumi, ekskursijas, kopīgs bērnu darbs mākslas un radošajās darbnīcas. Nodarbību laikā tiek attīstītas prasmes klausīties, iegaumēt un salīdzināt faktus, izmantot iztēli, strādāt individuāli un mazās grupās, kā arī tiek apgūtas jaunas spēles. Bērni apmeklēs zinātnisko šovu un muzeju, dosies ekskursijā, sagatavos vairākus radošus darbus, apgūs jaunas iemaņas, pastaigāsies svaigā gaisā, iepazīsies ar citiem bērniem, gūs pozitīvas emocijas un jaunu pieredzi.

Datums: 22.10.2019.–25.10.2019.

Vecums: 7−12 gadi

Vieta: Nometņu iela 47−5, Rīga

Nometnes cena: 95,00 EUR

Kontakti: Olga Skvorcova, tālr. 28224099, olru@visiting.lv

Šīs ir tikai dažas no nometnēm, kas notiks šajā rudens brīvlaikā. Ar citiem piedāvājumiem Rīgā var iepazīties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta mājaslapas sadaļā “Nometnes”.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums