Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos un slēgs satiksmi Meldru, Klāvu un Stiebru ielas posmos

Sakarā ar kanalizācijas tīkla cauruļvadu atjaunošanas darbiem no 29. maija līdz 9. jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Meldru ielas posmā no ēkas nr.20A līdz ēkai nr.28.

Slēgs satiksmi Ventspils ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma atjaunošanu darbiem no 29. līdz 31. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ventspils ielā pie ēkas nr.43.

Ierobežos satiksmi sakarā ar sezonas atklāšanas pasākumu Lucavsalā

Sakarā ar vasaras sezonas atklāšanas pasākumu Lucavsalā 27. maija plkst. 8.00 līdz 28. maijam plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu un transportlīdzekļus ar pasākuma organizētāja izsniegtām atļaujām) Laivu ielas posmā no Lucavsalas ielas līdz Salu tiltam, kā arī piebrauktuvē pie veikala "K SENNUKAI" piegādes zonas no Lucavsalas ielas.

Ierobežos satiksmi Azerbaidžānas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Sakarā ar Azerbaidžānas parlamenta priekšsēdētāja vizīti tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Ūdensvada remontdarbu laikā ierobežos satiksmi vairākos Stabu ielas posmos

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme vairākos Stabu ielas posmos:

Ierobežos satiksmi Burtnieku ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma remontdarbiem no 23. maija līdz 2. jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Burtnieku ielas posmā no Ieriķu ielas līdz Raunas ielai.

Indijas ārlietu ministra vizītes laikā Rīgā vietām iespējami satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar Indijas ārlietu ministra Mobšara Džaveda Akbara darba vizīti 23. maijā nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība:

Brīdinājums autovadītājiem: uz valsts autoceļiem var veidoties svīduma vietas!

Brīvdienās atsevišķās vietās uz melnā seguma valsts autoceļiem var veidoties svīduma vietas un ceļi var būt slideni, jo ilgstoši augstas gaisa temperatūras apstākļos var uzkarst arī autoceļu segums.

Ierobežos satiksmi Skanstes ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma remontdarbiem nono 19. līdz 31. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Skanstes ielas posmā no Hanzas ielas līdz Sporta ielai.

Ierobežos satiksmi Elizabetes ielas posmā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 20. līdz 23.maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Brīvības bulvāra līdz Tērbatas ielai.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån utan uc  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma