Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Miķeļdienas gadatirgus laikā Vecrīgā ierobežos satiksmi

Sakarā ar Miķeļdienas gadatirgus pasākumiem sestdien, 23. septembrī no plkst. 5.00 līdz 21.00 tiks slēgta transportlīdzekļu (arī velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu) satiksme:

Nedēļas nogalē nakts laikā ierobežos satiksmi K.Ulmaņa gatves posmā

Sakarā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem nakts laikā no 22. uz 23. septembri un no 23. uz 24. septembri no plkst. 23.00 līdz 7.00 būs ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kārļa Ulmaņa gatvē uz tilta pār Mārupīti.

Par satiksmi Kalpaka bulvārī

Sakarā ar siltumtīklu maģistrāles rekonstrukcijas darbiem no 22. septembra plkst. 22.00 līdz 28. septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme no ēkas Kalpaka bulvārī 13 līdz ēkai Kalpaka bulvārī 8 saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmu.

Ierobežos satiksmi Brīvības ielas posmā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 19. septembra līdz 9. oktobrim vakara un nakts stundās - no plkst. 21.00 līdz 7.00 - tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā no Miera ielas līdz ēkai Brīvības ielā 159.

ES galvaspilsētu mēru samita laikā Rīgā vietām noteiks transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumus

Sakarā ar Eiropas Savienības galvaspilsētu mēru un Eiropas Komisijas pārstāvju tikšanās pasākumu Rīgā tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

Ierobežos satiksmi Salaspils ielā

Sakarā ar daudzfunkcionālā centra "Akropole" būvniecības darbiem no 19. septembra līdz 19. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme (viena braukšanas josla katrā virzienā) Salaspils ielas posmā no Slāvu ielas līdz sabiedriskā transporta pieturvietai "Ķengarags" saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmām.

Slēgs transportlīdzekļu satiksmi Līves ielā 18. un 19. septembrī

Sakarā ar ūdensvada un kanalizācijas pieslēguma darbiem 18. un 19. septembrī tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Līves ielā 10A. Par darbu veikšanu atbild SIA "AJOR".

Par satiksmi FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma laikā

Sakarā ar FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma "Neste World RX of Latvia" norisi ņemt vērā, ka no 16. septembra plkst. 7.00 līdz 17. septembra plkst. 18.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm un operatīvo transportu):
- Biķernieku ielas abās pusēs posmā no Ieriķu ielas līdz Sergeja Eizenšteina ielai;
- Sergeja Eizenšteina ielā 50 metrus garā posmā pirms un pēc iebrauktuvēm (divām) Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā;
- Šmerļa ielas posmā no iebrauktuves Kinostudijā līdz Sergeja Eizenšteina ielai.

Satiksmes ierobežojumi Kanādas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Sakarā ar Kanādas parlamenta priekšsēdētāja Džordža Fērija (Georga J.Furey) vizīti tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

Slēgs satiksmi Ērgļu ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem 13. un 14. septembrī no plkst. 9.00 līdz 16.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ērgļu ielas posmā no A. Čaka ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.