Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Kontinentālās hokeja līgas spēles laikā

Saistībā ar Kontinentālās hokeja līgas hokeja spēli, kas norisināsies 20. janvārī Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksā, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās pilsētas ielās:

Pieci ieteikumi, kā droši vadīt auto ziemā

Laikapstākļiem mainoties, kad ik dienu snieg un ceļi apledo, arvien vairāk jādomā par to, kā vadām savas automašīnas. Lai labāk sagatavotos, Igaunijā par labāko autovadītāju atzītais autovadītājs Tomass Raids (Toomas Raid), kurš ir arī pasažieru pārvadātāja "Lux Express" autobusa vadītājs sniedz vairākus ieteikumus, kā droši nokļūt līdz izvēlētajam galamērķim. Viņš pērn uzvarējis arī konkursā autobusu vadītājiem, kā arī ieguva ceturto vietu Pasaules kausā kravas auto un autobusu vadītājiem. Piedāvājam iepazīties ar pieciem vienkāršākiem padomiem par to, kā droši ceļot ziemas apstākļos.

Ierobežos satiksmi Kanādas ģenerālgubernatores vizītes laikā

Saistībā ar Kanādas ģenerālgubernatores Žilijas Pajetes darba vizīti Latvijā 18. janvārī no plkst. 15.00 līdz plkst. 22.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot ar speciālām caurlaidēm) Zirgu ielas labajā pusē, posmā no Meistaru ielas līdz Ķēniņu ielai.

Latvijas simtgades atklāšanas pasākumā ierobežos satiksmi Valguma ielā

Saistībā ar Latvijas simtgades atklāšanas pasākumu ceturtdien, 18. janvārī, no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot ar speciālām caurlaidēm) Valguma ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Akmeņu ielai.

Ierobežos satiksmi Gruzijas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Saistībā ar Gruzijas parlamenta priekšsēdētāja Iraklija Kobahidzes oficiālo vizīti Latvijā no 16.janvārī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot speciālām caurlaidēm) šādās vietās:

Par satiksmi Japānas premjerministra vizītes laikā, 13. janvārī

Sakarā ar Japānas premjerministra Šindzo Abes vizīti sestdien, 13. janvārī, vairākās vietas tiks slēgta vai ierobežota satiksme.

Uz Latvijas ceļiem darbu uzsāks 3 stacionārie fotoradari

Uz Latvijas ceļiem šonedēļ darbu uzsāks 3 jauni stacionārie fotoradari, kuri atradīsies Lēdmanē, Sakstagalā un Ozolniekos. Līdz ar to uz ceļiem kopumā darbosies 63 stacionārie fotoradari.

Filmēšanas dēļ ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar spēlfilmas "Oļeg" filmēšanu no 10.janvāra līdz 14.janvārim vairākās Vecrīgas ielās tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Slēgs satiksmi Jaunmoku ielas posmā

Saistībā ar gāzes vada izbūvi no 9.janvāra līdz 19.janvārim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jaunmoku ielā, pie ēkas Jaunmoku ielā 26, virzienā uz Venstpils ielu.

Tiek uzlabota satiksmes plūsma pie topošās "Akropoles"; infrastruktūras izveidē investēs papildu 7 miljonus eiro

Šobrīd notiek intensīvs darbs pie infrastruktūras izveides topošā daudzfunkcionālā centra "Akropole" apkaimē, lai nodrošinātu ērtāku satiksmes plūsmu. Tāpēc Maskavas ielas sākumposmā būs īslaicīgi (līdz 3.februārim) satiksmes ierobežojumi. Šajā laika posmā tiks izbūvēta estakāde un iebrauktuve. Kopumā, lai uzlabotu satiksmes plūsmu "Akropoles" apkārtnē, papildus tiešajām "Akropoles" būvniecības izmaksām, attīstītāji plāno pilsētas apkārtējās infrastruktūras uzlabošanā investēt aptuveni 7 miljonus eiro.