Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi Ūdensvada ielā

Sakarā ar kabeļu tīkla būvniecību no 21. līdz 24. novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ūdensvada ielā pie Peldu ielas.

Slēgs satiksmi Mazirbes ielā

Sakarā ar būvniecības darbiem no 21. novembra līdz 6. decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Mazirbes ielā.

Par satiksmi filmēšanas laikā Vecrīgā

Sakarā ar Rīgas reklāmas kampaņas "Rīga pirms 100 gadiem" filmēšanu Doma laukumā un Jēkaba ielas un Smilšu ielas krustojumā tiks noteikti šādi satiksmes ierobežojumi:

Festivāla "Staro Rīga" skrējiena laikā būs slēgta pieturvieta "Elizabetes iela"

"Rīgas satiksme" informē, ka 19. novembrī, saistībā ar festivāla "Staro Rīga" skrējienu, no aptuveni plkst. 18:00 līdz pasākuma beigām būs slēgta 1., 19., 24. maršruta trolejbusa un 2., 24. maršruta autobusa pieturvieta "Elizabetes iela" (Kalpaka bulvāris).

18. novembra svinīgo pasākumu laikā Rīgā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp transportlīdzekļiem slēgs 11

Valsts svētku svinīgo pasākumu laikā nedēļas nogalē Rīgā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumi.

Ierobežos satiksmi "Staro Rīga" skrējiena laikā

Sakarā ar festivāla "Staro Rīga" skrējienu svētdien, 19. novembrī no plkst. 19.00 līdz 20.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme skrējiena maršrutā un to šķērsojošajās ielās. Skrējiena maršruts: Kongresu nams – Kalpaka bulvāris (viena josla) – Elizabetes iela – Rūpniecības iela (līdz Hanzas ielai) – Valkas iela – Vīlandes iela – Elizabetes iela – Kronvalda parks. Satiksme pakāpeniski tiks ierobežota jau no plkst. 18.00.

Par satiksmi Marijas ielā no 14. novembra līdz 8. decembrim

Sakarā ar ūdensvada tīkla remontdarbiem no 14. novembra līdz 8. decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Marijas ielas labajā braukšanas joslā, posmā no Merķeļa ielas līdz Raiņa bulvārim saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmu.

Ierobežos satiksmi Miera ielas posmā no 14. novembra līdz 4. decembrim

Kanalizācijas sistēmas rekonstrukcijas darbu laikā no 14. novembra līdz 4. decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Miera ielas 30 metrus garā posmā un virzienā no Brīvības ielas, kā arī tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības un Miera ielas krustojumā.

Mūzikas klausīšanās, steiga un neuzmanība – gājēju netikumi, kas traucē autovadītājiem

Gada tumšākajā, līdz ar to ceļu satiksmē bīstamākajā laikā, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sāk informatīvi izglītojošu kampaņu par gājēju drošību pilsētā "REDZI – PAREDZI!" Kampaņas mērķis ir pievērst autovadītāju uzmanību potenciāla riska situācijām pilsētās un iepazīstināt vadītājus un gājējus ar bīstamu situāciju priekšvēstnešiem.

Ierobežos satiksmi Pulka ielas posmā

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves laikā no 8. novembra līdz 31. decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Pulka ielas posmā no Slokas ielas līdz ēkai Pulka ielā 8.