Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Rīgas svētku laikā sabiedriskais transports nebūs par brīvu

Rīgas svētku laikā, no 14.augusta līdz 16.augustam, Rīgas sabiedriskais transports nebūs bez maksas, bet kursēs pēc brīvdienu grafika, tā ceturtdien, 6.augustā, lēma Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija.

Pasākuma laikā varēs novietot automašīnas Brīvības gatvē

Saistībā ar pasākuma "Festivāls Laivā" norisi no 7.augusta līdz 10.augustam tiks atļauts novietot transportlīdzekļus uz Brīvības gatves brauktuves nomales, posmā un virzienā no tilta pār Juglas kanālu līdz Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam, un Brīvības gatvē, posmā un virzienā no Berģu ielas līdz tiltam pār Juglas kanālu.

Pasākuma organizētājam uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu.

Slēgs satiksmi un gājēju kustību Satekles ielas posmā

Saistībā ar iekārtu pacelšanas darbiem tirdzniecības centra "Origo" ēkas "A" pārbūves ietvaros no 8.augusta plkst. 6.00 līdz 9.augusta plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Satekles ielā, posmā (virzienā) no Marijas ielas līdz Elizabetes ielai.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Jaunielā 24

Saistībā ar filmēšanu 10.augustā no plkst. 05.00 līdz plkst. 22.00 Jaunielā pie ēkas Jaunielā 24 tiks aizliegta transportlīdzekļu stāvēšana.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Rīgas centrā

Saistībā ar spēlfilmas "Tizlenes" filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās vietās pilsētā.

Ierobežos satiksmi Lemešu ielā

SIA "Lokširs" veikto siltumtrases izbūves darbu laikā no 4. augusta līdz 11. augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Lemešu ielas posmā no ēkas Lemešu ielā 13 līdz ēkai Lemešu ielā 17.

Reģistrē riteni Tērbatas ielā!

CSDD velosipēdu īpašniekiem šo piektdien un sestdien piedāvā iespēju reģistrēt savu riteni Tērbatas "vasaras ielā".

Ierobežos satiksmi pie ēkas Lāčplēša ielā 25

Saistībā ar būvdarbiem no 1.augusta līdz 31.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, pie ēkas Lāčplēša ielā 25.

No 3.augusta līdz 31. augustam uz noteiktu laiku tiks slēgti vairāki RMS ekspresmaršruti

SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) ir pieņēmusi lēmumu uz noteiktu laiku, slēgt vairākus ekspresbusu maršrutus no šī gada 3. augusta, jo ir ievērojams pasažieru kritums COVID krīzes ietekmes dēļ, kuras sekas joprojām ir jūtamas. Rīgas domes (RD) Satiksmes departamenta (SD) pieņemtais lēmums atcelt rīdziniekiem atlaides zili baltajos minibusu maršrutos būtiski ietekmēja kopējo pasažieru plūsmu visos maršrutos.

Ierobežos satiksmi Lidoņu ielā

Saistībā ar siltumtīklu maģistrāles pārbūves darbiem no 29.jūlija līdz 28.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lidoņu ielā, posmā no Cementa ielas līdz Garai ielai, un Dzirciema ielā, posmā no Garās ielas līdz Buļļu ielai.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums