Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Islandes ārlietu ministra vizītes laikā

Saistībā ar Islandes ārlietu ministra Gudlaugira Toura Tourdarsona oficiālo vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas ielās.

Ierobežos satiksmi Bruņinieku ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 17.februāra līdz 27.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā, posmā no ēkas Bruņinieku ielā 73 līdz Avotu ielai.

Pie ēkām Dīķa ielā 1 un 1a slēgs satiksmi

Saistībā ar ūdensapgādes un kanalizācijas izbūves darbiem no 10. februāra līdz 13. februārim no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie ēkām Dīķa ielā 1 un Dīķa ielā 1a.

Ierobežos satiksmi Bruņinieku ielā

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 7. februāra līdz 28. februārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā, posmā no ēkas Bruņinieku ielā 59 līdz ēkai Bruņinieku ielā 75.

Slēgs satiksmi Kalēju ielas posmā un ierobežos – Kungu ielā

Saistībā ar ēkas demontāžu no 10. februāra līdz 16. februārim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Kalēju ielā, posmā no Kungu ielas līdz Peitavas ielai, kā arī tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kungu ielā, posmā no Trauksmes ielas līdz Kalēju ielai.

Ierobežos satiksmi Satekles ielas posmā

Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem no 5.februāra līdz 28.februārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Satekles ielā posmā (virzienā) no Dzirnavu ielas līdz Elizabetes ielai.

Ierobežos satiksmi V.E. Svētā Krēsla pārstāvja vizītes laikā

Saistībā ar V.E. Svētā Krēsla pārstāvja Pola Ričarda Gallagara darba vizīti Latvijā no 31. janvāra līdz 2. februārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme vairākās Rīgas ielās.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Ģertrūdes ielā 30

Saistībā ar pilnmetrāžas spēlfilmas filmēšanu 30.janvārī no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Ģertrūdes ielā, pie ēkas Ģertrūdes ielā 30 (netraucējot sabiedriskā transporta pieturvietai un kustībai).

Ierobežos satiksmi Slovākijas ārlietu ministra vizītes laikā

Saistībā ar Slovākijas ārlietu ministra Miroslava Lajčāka oficiālo vizīti tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Slēgs satiksmi Zunda krastmalas posmā

Saistībā ar izstādes - gadatirgus "Balttour 2020" norisi no 31.janvāra plkst. 6.00 līdz 2.februāra plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Zunda krastmalā, posmā no Paula Valdena ielas virzienā uz Kaiju ielu.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli