Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi pie ēkas Peldu ielā 17

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbiem Peldu ielā no 11.decembra līdz 12.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Peldu ielā, pie ēkas Peldu ielā 17.

Ierobežos satiksmi Kalpaka bulvārī

Saistībā ar Ziemassvētku apsveikuma filmēšanu no 8.decembra plkst. 7.00 līdz 9.decembra plkst. 23.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, Kalpaka bulvāra labajā pusē, posmā no Antonijas ielas līdz Jura Alunāna ielai.

Ierobežos satiksmi Čaka ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no 10.decembra plkst. 8.00 līdz 15.decembra plkst. 20.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielā, posmā un virzienā no Tallinas ielas līdz Laboratorijas ielai.

Ierobežos satiksmi Stabu ielā

Saistībā ar kanalizācijas cauruļvadu remontdarbiem no 10.decembra līdz 31.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Stabu ielā, posmā no ēkas Stabu ielā 10 līdz ēkai Stabu ielā 99.

No 7. decembra tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka sākot no piektdienas 7. decembra, lai paaugstinātu satiksmes drošību, līdzīgi kā iepriekšējos gados, tiks ieviests maksimāli atļautā braukšanas ātruma ierobežojums (no 70km/st uz 50km/st) uz Dienvidu tilta posmā no uzbrauktuves no Maskavas ielas līdz Lubānas ielai un pretējā tilta brauktuves pusē no Lubānas ielas līdz uzbrauktuvei no Piedrujas ielas.

Ierobežos satiksmi Dānijas kroņprinča un kroņprinceses vizītes laikā

Saistībā ar Viņa Karaliskās Augstības Dānijas kroņprinča un Viņas Karaliskās Augstības kroņprinceses ar pavadošo delegāciju oficiālo vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas ielās.

Slēgs satiksmi Pulka ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 5.decembra līdz 11.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pulka ielas posmā no Slokas ielas līdz Daugavgrīvas ielai.

Ierobežos satiksmi Mārstaļu ielas posmā

Saistībā ar daudzsēriju mākslas filmas "Apžilbinātie" filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Ierobežos satiksmi Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra posmā

Pasākuma "Ziemassvētki Eiropā" laikā 3.decembrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Smilšu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Ierobežos satiksmi Jaunciema gatves posmā

Saistībā ar rakšanas darbiem no 30.novembra līdz 13.janvārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jaunciema gatvē, posmā no ēkas Jaunciema gatvē 209 līdz pagriezienam uz Carnikavu (P1), darbus veicot pa posmiem.
virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija