Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Vācijas prezidenta darba vizītes laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Sakarā ar Vācijas federālā prezidenta darba vizīti Latvijas Republikā 9. februārī

tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Kā uzlabot braucēja karmu jeb stereotipi uz ceļiem

Ja autovadītāji vairāk koncentrētos uz galveno, proti, braukšanu un nokļūšanu galamērķī, kā arī vairāk sekotu līdzi apkārt notiekošajam uz ceļa, tad nelielo ceļu satiksmes negadījumu būtu mazāk un, iespējams, pat mazāk ceļa zīmju, uzskata autoskolas "Vanags" direktors Dainis Uzuliņš.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Jersikas ielā

Sakarā ar filmēšanas darbiem no 2. februāra plkst. 18.00 līdz 3. februārim plkst. 17.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Jersikas ielas abās pusēs, posmā no Mazā Kalna ielas līdz ēkai Jersikas ielā 25.

Ierobežos satiksmi Polijas Seima priekšsēdētāja vizītes laikā

Sakarā ar Polijas Republikas Seima priekšsēdētāja Mareka Kučinska oficiālo vizīti Latvijas Republikā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Pētersalas ielā

Sakarā ar mākslas filmas uzņemšanu no 28. janvāra plkst. 18.00 līdz 29. janvārim plkst. 11.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Pētersalas ielas abās pusēs, posmā no Eksporta ielas līdz Alūksnes ielai.

Slēgs satiksmi Citadeles ielas posmā

Sakarā ar ūdensvada un sadzīves kanalizācijas remontdarbiem no 30. janvāra līdz 16. februārim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Citadeles ielā pie ēkas Muitas ielā 1c.

Autovadītāji vēlas salīdzināt tieši no apdrošinātājiem sniegtās OCTA cenas; sabiedrība gaida FKTK lēmumu

86,7% autovadītāju atbalsta tāda interneta kalkulatora pastāvēšanu, kas piedāvā tieši no apdrošinātājiem sniegtās OCTA cenas un labprāt tādu kalkulatoru arī izmantotu polišu cenu salīdzināšanai. Tas secināts Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (turpmāk – LTAB) janvārī veiktajā aptaujā, kurā piedalījās 420 respondenti - autovadītāji. "Aptaujas dati parāda, ka patērētājiem ir nepieciešams neitrāls un objektīvs tāda standarta apdrošināšanas produkta kā OCTA cenu salīdzināšanas rīks, tādēļ ceram uz pozitīvu Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (turpmāk – FKTK) lēmumu jautājumā par LTAB OCTA kalkulatora tālāko nākotni," informē LTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins.

Ziemas braukšanas konsultācijas apmeklējuši vairāk nekā 600 autovadītāju

Pagājušajā nedēļā Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) piedāvāja autovadītājiem Rīgā un reģionos uzlabot savas braukšanas iemaņas ziemas apstākļos. Bezmaksas konsultācijas Rīgā, Biķernieku trasē, kā arī Rēzeknē, Gulbenē un Talsos apmeklēja vairāk nekā 600 autovadītāju.

Pat ziemā atsevišķi autovadītāji brauc ar "plikām" riepām

Piektdien, 13.janvārī, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija (VP), veicot transportlīdzekļu tehnisko kontroli Rēzeknē, konstatēja būtsikas nepilnības transportlīdzekļu tehniskajā stāvoklī, kā arī pieķēra kādu autovadītāju, kura vadīja spēkratu alkohola reibumā.

Par satiksmi Luksemburgas Lielhercogistes ārlietu un Eiropas lietu ministra vizītes laikā

Sakarā ar Luksemburgas Lielhercogistes ārlietu un Eiropas lietu ministra Žana Aselborna vizīti 17.janvārī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja