Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi Sudrabu Edžus ielas posmā

Sakarā ar siltumtīklu pārbūves darbiem 18. un 19. jūlijā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Sudrabu Edžus ielā 14a.

Azerbaidžānas prezidenta vizītes laikā Rīgā ierobežos satiksmi

Sakarā ar Azerbaidžānas prezidenta Ilhama Alijeva oficiālo vizīti 17. jūlijā no plkst. 9.55 līdz plkst. 10.20 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā, Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā (pie Latvijas bankas), kā arī Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā.

Koru olimpiādes laikā Rīgā ierobežos satiksmi

Sakarā ar Eiropas koru olimpiādes pasākumiem Rīgā dažviet gaidāmi transportlīdzekļu satiksmes un gājēju kustības ierobežojumi.

Publiska pasākuma laikā ierobežos satiksmi Balasta dambja posmā

Sakarā ar publisku pasākumu no 14. jūlija plkst. 8.00 līdz 16. jūlijam plkst. 21.00

tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt (izņemot operatīvos un pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus) Balasta dambja posmā no Āzenes ielas līdz Ogļu ielai.

Publiska pasākuma laikā ierobežos satiksmi Pils laukumā

Sakarā ar publiska pasākuma norisi ceturtdien, 13. Jūlijā, no plkst. 17.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Pils laukumā. Savukārt no plkst. 17.45 līdz apmēram plkst. 21 tiks slēgta transportlīdzekļu (izņemot operatīvo transportu) satiksme Pils laukumā, nodrošinot piekļuvi Mazajai Pils ielai.

Slēgs satiksmi Enkura ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem 13. jūlijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Enkura ielā pie ēkas Ogļu ielā 16.

Nakts laikā ierobežos satiksmi Pulkveža Brieža un Elizabetes ielas krustojumā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 10. līdz 14. jūlijam laika posmā no plkst. 20.00 līdz plkst. 7.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Pulkveža Brieža ielas un Elizabetes ielas krustojumā.

Ierobežos satiksmi Turgeņeva ielas posmā

Sakarā ar remontdarbiem no 12. līdz 31. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Turgeņeva ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Timoteja ielai.

Elizabetes un Stabu ielas posmos sāksies seguma atjaunošanas darbi; jārēķinās ar nopietniem satiksmes apgrūtinājumiem

Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju, gājēju un velobraucēju uzmanību, ka no pirmdienas, 10. jūlija, gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi Elizabetes un Stabu ielās.

Nakts laikā ierobežos satiksmi Pērnavas un A. Deglava ielas krustojumā

Sakarā ar remontdarbiem 7. jūlijā no plkst. 00.30 līdz plkst. 5.00 un 8. jūlijā no plkst. 00.30 līdz plkst. 7.00 Pērnavas ielas un Augusta Deglava ielas krustojumā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.
apdrošināšana  smslån  parkets  palodzes  вид на жительство в Латвии