Informācija par uzņēmumu vai mājas lapu


Latvijas Apdrošinātāju asociācija (http://www.laa.lv)
Latvijas Apdrošinātāju asociācija Latvijas Apdrošinātāju asociācija (LAA) ir sabiedriska organizācija, kuru 1993. gada 12. augustā nodibināja Latvijas Republikā reģistrētās apdrošināšanas akciju sabiedrības.

LAA pārstāv Latvijas apdrošināšanas nozares kopējās intereses. Asociācija apspriež apdrošinātājiem svarīgus un aktuālus jautājumus, kā arī informē sabiedrību un publiski diskutē par klientiem būtiskām tēmām.

LAA apvieno 16 apdrošināšanas sabiedrības ( 11 no tām apdrošina dažāda veida riskus, 5 - uzkrāšanas veidus), kuras kontrolē aptuveni 98% no kopējā Latvijas apdrošināšanas tirgus. Mūsu biedri piedāvā visu veidu apdrošināšanu, tai skaitā transportlīdzekļu, īpašuma, veselības un dzīvības apdrošināšanu, kā arī pensiju un uzkrājošo apdrošināšanu.

Latvijas apdrošināšanas nozare dod ievērojamu ieguldījumu valsts ekonomikā un sniedz atbalstu tūkstošiem privātpersonu un uzņēmumu. 2004 . gadā Latvijas apdrošināšanas sabiedrības atlīdzībās ik dienu izmaksāja saviem klientiem aptuveni 153 000 latu.

LAA ir Eiropas Apdrošinātāju Asociācijas (CEA) biedrs. CEA apvieno 32 Eiropas nacionālās apdrošinātāju apvienības un pārstāv vairāk nekā 5000 apdrošināšanas kompānijas.

 

Pēdējo 30 dienu statistikaLatvijas Apdrošinātāju asociācija

Pēdējo 12 mēnešu statistikaLatvijas Apdrošinātāju asociācija

 

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums