Kaspersky klientu datus no ASV un Kanādas apstrādās un glabās Šveicē

Turklāt 2020. gada janvārī uzņēmums Sanpaulu atvērs ceturto, bet Latīņamerikā pirmo Caurredzamības centru.

2019. gada 15. novembrī
Kaspersky turpina datu glabāšanas un apstrādes infrastruktūras pārvietošanu uz Šveici, tagad pārceļot datus no klientiem ASV un Kanādā. Uzņēmums informē arī par plāniem 2020. gada janvārī Sanpaulu, Brazīlijā, atvērt pirmo Latīņamerikas Caurredzamības centru.

Kaspersky ir ievērojams starptautisks kiberdrošības uzņēmums, tāpēc vienmēr ir centies nodrošināt visuzticamāko un stiprāko klientu datu aizsardzību. Turklāt uzņēmums nepārtraukti uzlabo klientu drošību, veidojot efektīvu datu aizsardzību, kuras pamatā ir digitālā uzticēšanās, tāpēc Starptautiskās caurredzamības iniciatīvas ietvaros Kaspersky pielāgo savu datu glabāšanas un apstrādes infrastruktūru, pārvietojot pamatprocesus no Krievijas uz Šveici un sākot ar lietotājiem Eiropā. 

Tagad uzņēmums sper nākamo soli ar paziņojumu, ka dati no klientiem ASV un Kanādā arī tiks pārvietoti un apstrādāti Šveicē. Tie ir dati, kas tiek brīvprātīgi kopīgoti ar Kaspersky Security Network (KSN) — progresīvu mākoņsistēmu, kas automātiski apstrādā ar kiberdraudiem saistītus datus. Tas ietver aizdomīgas vai iepriekš nezināmas ļaunprātīgas datnes, ko uzņēmuma izstrādājumi nosūta uz KSN automatizētas ļaunprogrammatūru analīzes izpildei.

„Mēs visi gribam aizsargāt savus datus. Tā ir saprotama vajadzība digitālajā laikmetā. Bet mums ir jāzina, ka varam uzticēties savām digitālo tehnoloģiju izvēlēm, piemēram, viedtālruņiem, klēpjdatoriem, mobilajām lietotnēm vai kiberdrošības risinājumiem. Uzticēšanās ir jānopelna, un uzņēmumā „Kaspersky” mēs uzskatām, ka ikvienam uzņēmumam ir nepārtraukti jāuzlabo caurredzamība un atbildība kibertelpā. Mēs ar prieku turpinām savu lielo infrastruktūras projektu un, kā solīts, līdztekus klientiem Eiropā, kuru dati tiek apstrādāti Šveices datu centros, pārceļam arī citus reģionus,” komentēja Kaspersky viceprezidents sabiedrisko attiecību jautājumos Antons Šingarjovs.

Uzņēmums nāca klajā ar šo paziņojumu 2019. gada Parīzes Miera forumā, kad otro reizi norisinājās šis starptautiskais sarīkojums, ko Kaspersky ir atbalstījis, viens no pirmajiem parakstot Parīzes aicinājumu par uzticēšanos un drošību kibertelpā

Vēl Kaspersky informēja par plāniem atvērt jaunu Caurredzamības centru Latīņamerikā. Ir pagājis tieši gads, kopš uzņēmums Cīrihē izveidoja pirmo Caurredzamības centru — specializētu drošības biroju uzticamiem partneriem, kur analizēt uzņēmuma pirmkodu. Tas ir izrādījies svarīgs un nepieciešams rīks gan pašreizējiem, gan potenciālajiem Kaspersky klientiem, lai palielinātu viņu pārliecību un uzticēšanos kiberdrošības līdzekļiem un pakalpojumiem. 

Lai apmierinātu klientu vajadzības, uzņēmums šogad ir atvēris vēl vienu Eiropas Caurredzamības centru Madridē un informējis par Āzijas un Klusā okeāna reģiona Caurredzamības centra atvēršanu Malaizijā, kā arī paplašinājis šo centru funkcionalitāti. Kaspersky to apmeklētājiem sniedz iespēju uzzināt vairāk par tehnoloģiju izstrādes un datu apstrādes praksi, kā arī savu izstrādājumu klāstu. Visos Kaspersky Caurredzamības centros uzņēmums piedāvā iespēju no pirmkoda kompilēt uzņēmuma programmatūru un salīdzināt ar publiski pieejamo. Šis solis nodrošina nepieredzētu pārliecību par Kaspersky” izstrādājumiem, kas ļauj veikt kompilācijas procesu ar uzņēmuma speciālistu palīdzību.

„Mūsu speciāli izstrādātā trīsslāņu pieeja informēšanai par drošību ir izrādījusies sekmīga, jo nodrošina katram partnerim vispiemērotākā un vajadzīgākā veida atbalstu. Mēs sniedzam partneriem nepieciešamo informāciju, sākot no ziņām par mūsu caurredzamības un datu apstrādes praksi līdz dziļai un vispusīgai pirmkoda analīzei. Neviens kiberdrošības piegādātājs nav gājis tik tālu savu procesu un tehnoloģiju caurredzamības ziņā, un mēs labprāt uzņemamies iniciatīvu, lai visu nozari padarītu atklātāku un uzticamāku,” norāda A. Šingarjovs.

Tāpat Kaspersky turpina apbalvošanas programmu par atrastajām kļūdām. Kopš 2018. gada marta uzņēmums ir saņēmis informāciju un izlabojis 66 kļūdas. Kopumā 20 ziņojumi tika apbalvoti ar kopējo summu 45 350 USD.

Par Kaspersky

Kaspersky ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar Kaspersky tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Uzziniet vairāk vietnē www.kaspersky.com

 

Kaspersky
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums