Kaspersky sadarbībā ar SIA Datoru drošības tehnoloģijas piedāvā uzņēmumiem augstas klases drošības risinājumu ar vietējo

Kaspersky sadarbībā ar SIA Datoru drošības tehnoloģijas piedāvā uzņēmumiem augstas klases drošības risinājumu ar vietējo mākoņsistēmu Latvijā


2019. gada 17. oktobrī

Šodien konferencē DSS ITSEC 2019 Kaspersky un SIA Datoru drošības tehnoloģijas informēja par kopīgu pakalpojumu uzņēmumiem Latvijā — vietējo mākoņsistēmu, kas bez datu pārsūtīšanas ārpus valsts nodrošina Latvijas komercsektoram straujāku aizsardzību pret jauniem kiberdraudiem. Šī mākoņpakalpojuma pamatā ir risinājums Kaspersky Private Security Network, kas darbojas sasaistē ar Kaspersky daudzpusīgo mākoņinfrastruktūru (Kaspersky Security Network, KSN), lai iegūtu visjaunākos datus par apdraudējumiem un pārsūtītu tos klientiem. Šis ir tikai vienpusējs savienojums — tas nozīmē, ka visi valstī apkopotie dati atrodas Latvijā un nekādos apstākļos nenonāks ārpus SIA Datoru drošības tehnoloģijas uzturētā datu centra.

Pašlaik lielākie kiberdrošības uzņēmumi, tostarp Kaspersky, katru dienu automātiski reģistrē simtiem tūkstošu ļaunprogrammatūru paraugu, kā arī milzīgu daudzumu citu apdraudējumu. Lai efektīvi aizsargātu valsts iestādes, uzņēmumus, organizācijas un arī privātpersonas, ir nepieciešams ātri reaģēt uz šo apdraudējumu parādīšanos, tāpēc modernas drošības programmatūras parasti darbojas sasaistē ar ražotāja mākoņpakalpojumu. Lietotājiem Eiropā paredzētais Kaspersky mākoņpakalpojums Kaspersky Security Network ir izvietots Cīrihē, Šveicē, un var dažu sekunžu laikā nodrošināt aizsardzību pret jaunu veidu ļaunprogrammatūrām, ko Kaspersky uzvedības analīzes komponents ir automātiski konstatējis klientu ierīcēs visā pasaulē. Tik ātra automatizētā reakcija, ko var salīdzināt ar imūnsistēmas darbību, sniedz Kaspersky aizsardzības programmatūras lietotājiem visaugstāko drošības līmeni. (Sk. https://www.kaspersky.com/top3.)

 

Izšķirīgi svarīgām drošības sistēmām, piemēram, valsts institūcijās, finanšu iestādēs un citur, Kaspersky piedāvā vietēju risinājumu Kaspersky Private Security Network, kas pilnīgi glabājas uzņēmuma telpās. Šis risinājums nozīmē mākoņsistēmas iekļaušanu klienta infrastruktūrā tā pilnā pārziņā. Tādējādi dati neizkļūst ārpus klienta infrastruktūras, bet vienlaikus tiek nodrošināts maksimāli augsts aizsardzības līmenis.

 

Speciālistu aprindās „Kaspersky” ir pazīstams ar risinājumiem, kas sniedz ārkārtīgi augstu aizsardzības līmeni, tomēr Latvijā daudzkārt ir novērotas situācijas, kad „Kaspersky” lietotāji dažādu iemeslu dēļ neizmanto savienojumu ar mākoņsistēmu, tādējādi zaudējot pilnu aizsardzības potenciālu un pazeminot tās līmeni. Turklāt lielākajai daļai no viņiem nebūtu pa spēkam ieviest „Kaspersky Private Security Network”, jo tam ir nepieciešami ievērojami tehniskie un finansiālie resursi. Tieši tāpēc „Kaspersky” kopā ar izplatītāju SIA „Datoru drošības tehnoloģijas” ir izveidojis vispārpieejamu „Kaspersky Private Security Network” risinājumu, kas ir izvietots datu centrā Latvijā un atrodas pilnīgā izplatītāja pārziņā bez ražotāja piekļuves tam,” stāsta Kaspersky vadītājs Baltijas valstīs Andis Šteinmanis.

Lai varētu sākt izmantot vietējo Kaspersky Private Security Network, Kaspersky uzņēmumu drošības risinājumu lietotājiem Latvijā ir jāsazinās ar izplatītāja SIA Datoru drošības tehnoloģijas tehniskā atbalsta dienestu. Vairāk informācijas skatiet https://kaspersky.antivirus.lv/lat/service/kpsnlv/.

Par Kaspersky

Kaspersky ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar Kaspersky tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Uzziniet vairāk vietnē www.kaspersky.com.

 

Kaspersky 
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums