SAP Latvia vadītājs: uzņēmumiem jākļūst inteliģentiem un jāstrādā atbilstoši 21.gadsimta digitālajām tendencēm


foto;https:www.bismart.lv
Lai informētu par jaunākajiem sasniegumiem inovatīvo tehnoloģiju jomā, kā arī, lai iepazīstinātu ar pasaules un Latvijas vadošo nozares ekspertu pieredzes stāstiem, 2019.gada 16.oktobrī no plkst.8.30 Radisson Blu Latvija (Elizabetes ielā 55) norisināsies SAP Intelligent Enterprise Day.

SAP Intelligent Enterprise Day  piedāvā iespēju biznesa un IT vadītājiem uzzināt, kā ar SAP risinājumiem un jaunām iespējām padarīt organizāciju inteliģentu, efektīvu un veiksmīgu mūsdienu ekonomikā. Pasākumā piedalīsies vairāki simti informācijas tehnoloģiju, mārketinga, pārdošanas personāla speciālisti, kā arī finanšu vadītāji no valsts un privātā sektora, lai kopīgi meklētu inteliģentākos un mūsdienīgākos risinājumus uzņēmumu izaugsmei digitālajā ērā.

Ainārs Bemberis, SAP Latvia vadītājs: “Inteliģents uzņēmums ir biznesa stratēģija, kas ļauj ātri transformēt datus zināšanās – procesu automatizācija, inovācijas un efektīva pieeja. Tāpēc, lai sekmīgi konkurētu vietējā un globālajā tirgū, kā arī izmantotu digitālā laikmeta priekšocības, uzņēmējiem ir jānodrošina biznesa procesu digitalizācija un efektīva datu izmantošana visos posmos, sākot no personālvadības, beidzot ar finanšu vadību un klientu servisu. Ir pienācis laiks no vārdiem pāriet pie darbiem, tāpēc vēlos iedrošināt visus kļūt par inteliģentiem uzņēmumiem un strādāt atbilstoši 21.gadsimta iespējām, lai sasniegtu jaunas biznesa virsotnes! “

Pasākumā:

·       SAP informēs par iespējām veidot inteliģentu uzņēmumu un to, kā sasniegt panākumu virsotnes.

·       Uzzināsiet reālus pieredzes stāstus par inteliģentu uzņēmumu transformāciju.

·       Būs iespēja tikties ar nozares profesionāļiem un domubiedriem, kā arī gūt praktiskus ieteikumus un atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens, kurš grib uzzināt, kā padarīt savu uzņēmumu vai iestādi inteliģentu un efektīvu. Dalība bez maksas.  Vairāk par pasākuma programmu un reģistrāciju:  https://events.sap.com/sap-intelligent-enterprise-day-latvia-2019/lv/home#welcome

Inese Mauriņa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums