Magnetic Latvia Biznesa inkubatori iepazīstinās ar jauno uzņēmēju produktiem

Šī gada 15. jūnijā Rīgā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi notiks Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgus. Visas dienas garumā varēs iepazīt jauno uzņēmējus, kuri attīsta savu uzņēmējdarbību un rada jaunus produktus 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā.

Latvia biznesa inkubatoru uzņēmēju produktiem - koka priekšmetiem no Qinn Designs, METTA STEEL un Midmini, kvalitatīvu pārtiku no Mazo lāču putra, Pupuchi, BrainBerry Foods, Smuk' dāvan', Latvijas kafijas grauzdētavām KUUP Kafijas Grauzdētava un Curonia Coffee Roasters, velo ražotājiem BS bicycles un VENTA, apģērbu zīmoliem Be-with, SANPO, MAASA, Baiba Ladiga - conceptual fashion design, Nature King, Lil House un KateHaa bērnu produktiem un Biznesa inkubatoru tirgū virmos iedvesmojošas biznesa idejas, jo visas dienas garumā varēs iepazīties ar Magnetic daudz ko citu. Padomāts būs pat par cilvēka labāko draugu – suni, piedāvājot kopjošas ziedes no DOGSBOX. Ar produktiem iepazīstinās vēl daudzi un dažādi zīmoli.

Dienas gaitā dzirdēsim piecus Magnetic Latvia biznesa inkubatoru uzņēmēju (Kristīne Ķepale, zīmola VUUVEN radītāja un tekstilmāksliniece, Elgars Roga, uzņēmējs, Windcut Barber Shop Liepāja un Windcut BarberBus vadītājs, Kristīne Šimpermane, Kaisme dizains radītāja&vadītāja, Arturs Gailītis, Radošās komandas #VIEDI vadītājs, Rimants Pavziniuks, vizionārs, alus ražotne  Hopalaa !) pieredzes stāstus ''Lūst vai plīst” prezentācijās. Katrs stāstītājs parādīs savas pieredzes ieguvumus un dalīsies ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas, lai tur lūst vai plīst. Kā pašam izaudzēt un attīstīt ideju LIAA biznesa inkubatorā, pastāstīs LIAA Valmieras biznesa inkubators vadītājs Jurģis Priedītis. Pasākumu vadīs Mārtiņš Kozlovskis.

Visas dienas garumā Spēļu bedrē varēs rotaļāties ar Lil House un MIDMINI bērnu mēbelēm, kā arī tikt pie burvīga sejas zīmējuma ar BioKidd dabīgās sejas krasām. Kopā ar Vīnkalnu Ceļojošo Picēriju varēs izcept īpašu picu, bet ķermeni izvingrināt JOJO Rotaļu jogas nodarbībā. Par īpašu sarunu Cukurs ir visur! KO DARĪT? parūpēsies Be – with.

Ideju autorus LIAA Valmieras Biznesa inkubators izaicina uz spēli “Piķis nav Problēma”. Spēles mērķis ir brīvā un radošā gaisotnē ģenerēt biznesa idejas, tās attīstīt un prezentēt, lai iepazītos ar dažādiem uzņēmējdarbības procesiem. Plašāka informācija un pieteikšanās: https://www.facebook.com/events/290963898453869/.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgu: https://www.facebook.com/events/1690154084624637/

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: inkubatori.magneticlatvia.lv

 

Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgus
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums