Vai esi kādreiz vēlējies saņemt miljonus par savu biznesa ideju?

Šī gada 15. jūnijā plkst. 12.00 Rīgā, Kalnciema kvartāla Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatora komanda pirmo reizi Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgū piedāvās biznesa ideju ģenerēšanas spēli ar investoru komandu, kura vērtēs komandu sniegumu.

Spēles mērķis ir brīvā un radošā gaisotnē ģenerēt biznesa idejas, tās attīstīt un prezentēt, lai iepazītos ar dažādiem uzņēmējdarbības procesiem. Lai būtu interesantāk, spēles laikā būs vairāki negaidīti pavērsieni, kas ietekmēs idejas attīstību un prezentēšanu. Pirmās vietas ieguvēji balvā katrs saņems bezvadu skandas un pārējās komandas saņems pārsteiguma balvas no LIAA Biznesa inkubatoriem. Visi spēlētāji iegūs labi pavadītu laiku brīnišķīgu cilvēku kompānijā.

Kā stāsta LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis: “Uz spēli jāierodas labā garastāvoklī, lai viegli izklaidējošā atmosfērā kopīgi pavadītu laiku un dotos mājup ar labām idejām un darbīgu noskaņojumu. Katra dalībnieka omu garantējam kā minimums tikpat labu kā atnākot uz spēli. “Piķis nav problēma” ir izklaidējoša rakstura atpūtas pasākums, kurā brīvā gaisotnē ar nelielu sacensību garšu komandām būs iespēja ļauties domu lidojumam un pievērsties šķietami neiedomājamām biznesa idejām un risinājumiem.”

Kā pieteikties spēlei? Izveido 3-5 cilvēku komandu un piesaki to, aizpildot anketu LIAA mājaslapā (ej.uz/pikiskalnciemakvartala) līdz 13. jūnijam, norādot komandas dalībnieku kontaktinformāciju un komandas nosaukumu. Dalība spēlē ir bezmaksas. Darba valoda: latviešu.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgu: https://www.facebook.com/events/1690154084624637/

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: www.facebook.com/LIAAValmiera/

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: inkubatori.magneticlatvia.lv

Par pirmsinkubācijas programmu
Par inkubācijas programmu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 89
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums