Samsung paceļ latiņu ar jauno Galaxy S10: vairāk ekrāna, kameru un izvēles


Publicitātes foto
Jaunā premium viedtālruņa pieredze ļauj svinēt Galaxy inovāciju desmit gadus

Rīga, Latvija – 2019. gada 20. februārī – Svinot pirmā Galaxy modeļa iznākšanu pirms dekādes, Samsung iepazīstina ar jaunu premium klases viedtālruņu sēriju: Galaxy S10, kas sniedz jaunākās paaudzes pieredzi tieši tajās jomās, kas lietotājiem telefonā rūp visvairāk: ekrānā, kamerā un darbībā.

Rīga, Latvija – 2019. gada 20. februārī Svinot pirmā Galaxy modeļa iznākšanu pirms dekādes, Samsung iepazīstina ar jaunu premium klases viedtālruņu sēriju: Galaxy S10, kas sniedz jaunākās paaudzes pieredzi tieši tajās jomās, kas lietotājiem telefonā rūp visvairāk: ekrānā, kamerā un darbībā.

 

“Galaxy S sērija bijusi premium inovāciju vēstnese jau kopš tās atklāšanas pirms desmit gadiem – piedāvājot lietotājiem izcilu pieredzi un izvēles iespēju atrast sev vispiemērotāko telefonu. Galaxy S10 izriet no līdzšinējā mantojuma un piedāvā jaunākās paaudzes displeju, kameru un veiktspējas inovācijas. Ar četrām premium klases ierīcēm, kur ikkatra ir radīta, lai pielāgotos mūsdienu lietotājam, Samsung izmanto desmit gadus ilgušās nozares līderpozīcijas pieredzi, lai ieviestu jaunu viedtālruņu tehnoloģijas laikmetu,” saka Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

 

Ar jauno dinamisko AMOLED displeju, jaunākās paaudzes kameru un gudro veiktspēju, Galaxy S10 sērija piedāvā vairākas iespējas un nosaka jaunu viedtālruņu standartu.

 

Dinamiskais AMOLED displejs: pilna ekrāna pieredze ar ultraskaņas pirkstu nospiedumu lasītāju

Galaxy S10 ir radīts ar līdz šim labāko Samsung ekrānu - pasaulē pirmo dinamisko AMOLED displeju. Kā pirmais telefons ar HDR10+- un VDE sertifikātu, displejs sniedz dzīvu saturu ar dinamisku krāsu gammu, dzīvu bildi un spēcīgāko krāsu kontrastu, kas pieejams mobilajā ierīcē.1 DisplayMate pārbaudes apliecina, ka būs iespējams izbaudīt izteiksmīgas krāsas uz viedtālruņa2 pat spožā saulē. Dinamiskais AMOLED displejs, kas ir ieguvis TÜV Rheinland institūta Eye Comfort sertifikātu3, samazina zilo gaismu, neizmainot attēla kvalitāti. Galaxy S10 dinamiskais AMOLED displejs arī iekļauj pirmo iestrādāto ultraskaņas pirkstu nospieduma lasītāju, kas nolasa fiziskā nospieduma 3D kontūras, nevis tā 2D attēlu. Ar pasaulē pirmo FIDO alianses biometrisko komponentu sertifikātu, jaunākās paaudzes biometriskā autentificēšanās piedāvā augstākā līmeņa drošību.

 

Profesionāla līmeņa kamera

Balstoties uz Samsung kameras duālo pikseļu un duālā atvēruma vadošajām pozīcijām, Galaxy S10 piedāvā jaunu kameras tehnoloģiju un progresīvu inteliģenci, kas atvieglo izcilu fotoattēlu un video uzņemšanu. Galvenās priekšrocības ir Ultra plata (Ultra-Wide) lēca, izteikti stabila (Super Steady) un augstas kvalitātes videouzņemšana, mākslīgā intelekta (AI) kamera.

 

Bezvadu uzlādes kopīgošana (PowerShare)

Samsung modelī Galaxy S10 pirmo reizi ievieš bezvadu uzlādes kopīgošanu, nodrošinot iespēju viegli uzlādēt Qi-sertificētas ierīces. Galaxy S10 bezvadu uzlādes kopīgošana arī nodrošinās savietojamu valkājamo ierīču uzlādi. Turklāt, būdams pieslēgts parastai uzlādes ierīcei un, izmantojot bezvadu barošanas kopīgošanas iespēju, Galaxy S10 spēj uzlādēt pats sevi paralēli ar vēl vienu ierīci4

 

Jaunākās paaudzes Samsung Galaxy S10 ir aprīkots ar:

  • inteliģento veiktspēju, kas optimizē akumulatoru, CPU, RAM un pat ierīces temperatūru;

  • inteliģento Wi-Fi, kas ļauj nodrošināt nepārtrauktu un drošu savienojumu ar nevainojamu pārslēgumu starp Wi-Fi un LTE;

  • Bixby rutīnas, kas sniedz personalizētus ieteikumus ikdienas atvieglošanai.

 

5G savienojamības jaunā ēra

Ar jauno telefona sēriju Samsung nodod 5G spēku lietotāju rokās. Izmantojot Galaxy S10 5G, cilvēki 5G tīklā var dažu minūšu laikā lejupielādēt pārraides, izbaudīt spēles ar izcilu grafiku, novērtēt modernu VR un AR pieredzi, kā arī uzturēt sakarus ar draugiem un ģimeni, izmantojot reāllaika 4K videozvanus.

 

Labākais kļūst par standartu

Galaxy S10 modeļi piedāvā visu, ko sagaidāt no Galaxy S sērijas, un vēl vairāk — tajā skaitā ātrās bezvadu uzlādes (Fast Wireless Charging) 2.0 funkciju, IP68 izturību pret ūdeni un putekļiem5 un jaunas paaudzes procesoru. Lietotāji saņems vislielāko datu uzglabāšanas jaudu, kas pieejama Galaxy S10 keramiskajiem modeļiem — 1 TB iebūvētās atmiņas6 un iespēju pievienot papildu 512 GB microSD karti, tādējādi iegūstot 1,5 TB atmiņu.7 Galaxy S10 Knox drošības sistēma iestrādāta jau mikročipu līmenī.

 

Galaxy S10 pieejamība un iepriekšpasūtīšana

Galaxy S10, Galaxy S10+ un Galaxy S10e būs pieejami baltā, melnā un zaļā krāsā.8 Būs pieejami arī divi pilnīgi jauni Galaxy S10+ premium klases keramiskie modeļi: keramiski melnā un keramiski baltā krāsā.9 Galaxy S10, Galaxy S10+ un Galaxy S10e noteiktās valstīs būs pieejami veikalos un tiešsaistē no 2019. gada 8. marta. Modeļu Galaxy S10, Galaxy S10+ un Galaxy S10e iepriekšpasūtīšana sāksies 2019. gada 20. februārī no 22:00.

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par Galaxy S10, apmeklējiet http://www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy vai www.samsung.com/galaxy.

1 Galaxy S10e, S10 un S10+ displejam asociācija VDE Germany piešķīrusi sertifikāciju par 100% mobilo krāsu apjoms ar kontrasta rādītāju 2 000 000:1.

2 Kā vēsta interneta vietne DisplayMate, 0.4 JNCD krāsu precizitāte atbilst DCI-P3 krāsu diapazonam.

3 Pasaules līmenī atzītais sertifikācijas institūts TÜV Rheinland piešķīris Galaxy S10, S10+ un S10e displejam Eye Comfort sertifikātu par spēju ievērojami samazināt zilās gaismas kaitīgo ietekmi. Šī sertifikācija pieejama www.tuv.com ar ID 1419064785.

4 Uzlādējot divas ierīces vienlaicīgi, ātrās bezvadu uzlādes (Fast Wireless Charging) 2.0 funkcija modeļiem Galaxy S10e, S10 un S10+ var nebūt pieejama.

5 Ūdens izturīgs līdz 1,5 metru dziļumā līdz 30 minūtēm. Noskalojiet netīrumus/pēc saslapināšanas izžāvējiet. Nav ieteicams izmantot pludmalē vai peldbaseinā.

6 Līdz 512 GB papildu atmiņas ar ārējo microSD karti, lai iegūtu maksimālo 1,5 TB atmiņu, kas pieejama tikai Galaxy S10+.

7 MicroSD karte nopērkama atsevišķi. Pieejamība var būt atkarīga no valsts un ražotāja.

8 Modeļu un krāsu pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts vai pakalpojuma nodrošinātāja.

9 Keramiskā versija pieejama tikai 8 GB/512 GB un 12 GB/1 TB Galaxy S10+ modeļiem.

Samsung Electronics Baltics
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli