Eiropas lielvalstis izmantos Huawei tehnoloģijas 5G tīklu ieviešanā


Publicitātes foto
Aizvadītajā nedēļā notikušajās Eiropas lielvalstu tikšanās Vācija, Itālija un Francija paziņojušas par pierādījumu neesamību, kas varētu oficiāli pierādīt Huawei ierīču potenciālo nedrošību, saistībā ar 5G tīklu izveidi.

Aizvadītajā nedēļā notikušajās Eiropas lielvalstu tikšanās Vācija, Itālija un Francija paziņojušas par pierādījumu neesamību, kas varētu oficiāli pierādīt Huawei ierīču potenciālo nedrošību, saistībā ar 5G tīklu izveidi.

“Nacionālā drošība ir mūsu valsts prioritāte, tādēļ, ja tiktu saredzēti jebkāda veida riski nacionālajai drošībai, tiktu iedarbinātas attiecīgās instances. Šobrīd drošība netiek apdraudēta un bažām nav pamata,” paziņojumā presei pauda Itālijas varas iestāžu pārstāvis.

Savukārt, Vācijas kanclere Angela Merkele norādījusi, ka saistībā ar esošo situāciju, Huawei nepieciešams pierādīt savu ierīču drošību, lai arī publiski pieejami pierādījumi, kas liecinātu par Huawei ražoto ierīču potenciālo bīstamību, nav pieejami. Uzņēmums Huawei tāpat ir uzstādījis drošības laboratorijas Vācijā un Lielbritānijā, lai pierādītu, ka uzņēmums ir godprātīgs un viņu ražotās ierīces ir pilnībā drošas. Līdzīga vieda drošības centra izstrāde ir piedāvāta arī Polijā.

Tāpat arī aizvadītās nedēļas Francijas Senāta tikšanās laikā tika noraidīti grozījumi, kas paredzētu papildu pārbaužu nepieciešamību tehnoloģiju uzņēmuma Huawei ražotajām ierīcēm.

Zemāk pieejamas saites uz oriģinālo ziņu avotu:

Germany does not want to exclude Huawei from 5G buildout: Handelsblatt

https://www.reuters.com/article/us-huawei-europe-germany/germany-does-not-want-to-exclude-huawei-from-5g-buildout-handelsblatt-idUSKCN1PW1TA

Italy denies it will ban Huawei, ZTE from its 5G plans

https://www.reuters.com/article/us-huawei-europe-italy/italy-government-denies-report-it-will-ban-huawei-zte-from-5g-plans-idUSKCN1PW0LV?utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=5c5bfe2704d301458b1a1c82&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter

French Senate rejects tougher telecoms controls despite U.S. Huawei warning

https://www.reuters.com/article/us-huawei-europe-france/french-senate-rejects-tougher-telecoms-controls-despite-u-s-huawei-warning-idUSKCN1PV2B8

 

Huawei Consumer Business Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums