2018 Gartner Peer Insights otro gadu pēc kārtas Kaspersky Lab ir nosaukts par klientu izvēli galiekārtu aizsardzībai

2018. gada 26. novembrī

2018 Gartner Peer Insights klienti atkal ir izvēlējušies Kaspersky Lab galiekārtu aizsardzības platformu kategorijā. Uz 2018. gada 31. oktobri uzņēmums ir ieguvis augstu klientu apmierinātības vērtējumu — 4,7 no 5. Gartner Peer Insights Customers’ Choice izsaka atzinību piegādātājiem saskaņā ar punktu sistēmu, kurā tiek ņemts vērā, cik daudz klientu atsauksmju ir par piegādātāja izstrādājumu un kādu vērtējumu tas ir saņēmis šajās atsauksmēs.

Gartner Peer Insights ir platforma, kur klienti sniedz atsauksmes par izstrādājumiem un piešķir tiem punktus atbilstīgi savai pieredzei. Organizācijām, kas grasās veikt pirkumu, šis ir caurredzams rīks, kas var sniegt dažādu piegādātāju risinājumu un pakalpojumu visaptverošu vērtējumu, pamatojoties uz to personu atsauksmēm, kas tos jau ir izmantojušas.

Gartner Peer Insights par galiekārtu aizsardzības platformām ir pieejami viedokļi par pirkšanas procesu, izstrādājuma ieviešanu, veiktspēju un klientu atbalstu. Tas viss var palīdzēt uzņēmumiem izvēlēties kiberdrošības risinājumu savām galiekārtām atbilstīgi to uzņēmējdarbības vajadzībām un tehniskajām prasībām.

Uz 31. oktobri Kaspersky Lab kopvērtējums galiekārtu aizsardzības platformu tirgū bija 4,7 no 5, pamatojoties uz 604 atsauksmju novērtējumu 2018. gada ciklā. Lūk, dažas klientu atsauksmes, kas ir saņemtas par Kaspersky Lab.

Informācijas sistēmu drošības direktors izglītības jomā: «Kopiespaids ir patiešām lielisks. Kaspersky ir viens no mūsu stratēģiskajiem drošības piegādātājiem un pēdējos gados ir palīdzējis mums uzlabot mūsu drošības un atbilstības stāvokli.»

Pakalpojumu organizācijas vadītājs: «Izstrādājums Kaspersky Endpoint Security mums nodrošina vienkāršu klientu sistēmu uzraudzības un uzturēšanas rīku attiecībā uz drošību, izmantojot antivīrusu aizsardzību, datu šifrēšanu un ielāpu pārvaldību. Turklāt lietotne mums nodrošina pilnīgu pārskatu par sistēmas komponentiem, vadību un izsekošanu.»

«Mēs lepojamies, ka esam atzīti par 2018 Gartner Peer Insights klientu izvēli, un augstu vērtējam, ka mūsu klienti mūs izvēlas galiekārtu aizsardzības platformu kategorijā,» sacīja Kaspersky Lab tehnoloģiju izstrādes vadītājs Andrejs Jefremovs. «Vai tā būtu vidēja lieluma organizācija vai starptautisks uzņēmums, galiekārtu aizsardzība ir pastāvīgs uzdevums. It sevišķi tagad, kad pieaug uzbrukumu skaits un tie kļūst arvien sarežģītāki, drošības speciālistus pārplūdina brīdinājumi. Tāpēc, lai turpinātu apmierināt klientu vēlmes un ļautu viņiem apsteigt kiberienaidniekus, mēs nepārtraukti uzlabojam ne tikai savu aizsardzības programmu un draudu izpētes kompetenci, bet arī ieviešam jaunas tehnoloģijas, kas palīdzēs drošības speciālistiem pastiprināt atbildes darbības un apdraudējumu atrašanas iespējas. Tas nozīmē, ka mēs varam turpināt nodrošināt visaugstāko atklāšanas līmeni un aizsargāt klientus no visu veidu zināmiem un nezināmiem apdraudējumiem, samazinot to IT un drošības darbinieku slodzi, lai viņi varētu žiglāk un efektīvāk pievērsties savam darbam.»

Lai nodrošinātu klientiem visaptverošu galiekārtu aizsardzību no visu veidu kiberdraudiem, Kaspersky Endpoint Security for Business ietver daudzlīmeņu tehnoloģijas, kas neitralizē dažādus uzbrukumu virzienus, kā arī graudainu drošības pārvaldības iespēju struktūru.

Par Gartner

Gartner Peer Insights Customers’ Choice ir atsevišķu galalietotāju atsauksmju, vērtējumu un datu subjektīvi viedokļi, kas izklāstīti saskaņā ar dokumentētu metodoloģiju; tie neatspoguļo Gartner vai tā sadarbības partneru uzskatus, kā arī nav Gartner vai tā sadarbības partneru ieteikums.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas jau 21 gadu strādā informācijas drošības jomā. Dziļas speciālās zināšanas un uzņēmuma divdesmit gadu pieredze veido pamatu aizsardzības risinājumiem un pakalpojumiem, kas nodrošina uzņēmumu, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valsts iestāžu un mājas lietotāju drošību visā pasaulē. Kaspersky Lab plašais piedāvājumu klāsts ietver progresīvus izstrādājumus galiekārtu aizsardzībai, kā arī vairākus specializētos risinājumus un pakalpojumus cīņai ar sarežģītiem un nepārtraukti evolucionējošiem kiberdraudiem. Kaspersky Lab tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 270 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt tiem svarīgo. 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums