"Rīgas Dzirnavnieks" rīko semināru lauksaimniekiem un prezentē ražotnes attīstības plānus

AS "Rīgas Dzirnavnieks" šī gada 27. jūnijā rīko semināru lauksaimniekiem, lai kopīgi pārspriestu lauksaimniecības politikas aktualitātes, kas skar graudkopību un vietējās zemnieku saimniecības. Pasākumā uzņēmums prezentēs ražotnes attīstības plānus, pie kuras renovācijas tas šobrīd aktīvi strādā. Jāmin, ka ražotnes pārbūve ir viens no uzņēmuma piecu miljonu eiro investīciju projektiem.

Seminārā piedalīsies lauksaimnieki no dažādiem Latvijas reģioniem. Pirmā semināra daļa tiks veltīta diskusijai par Eiropas Savienības un Latvijas politikas aktualitātēm un to ietekmi uz mūsu lauksaimniekiem. To ievadīs zemkopības ministra padomnieks Aivis Lapiņš, bet tālāk ar aktualitātēm dalīsies Pārtikas un veterinārā dienesta un Valsts Augu aizsardzības dienesta pārstāvji.

Savukārt otrā semināra daļa būs veltīta "Rīgas Dzirnavnieks" gatavībai jaunās ražas iepirkumiem, ražotnes renovācijas prezentācijai un uzņēmuma graudu kvalitātes prasībām. Uzņēmums uzsācis pēdējos desmit gados apjomīgāko modernizācijas programmu, kas paredz uzņēmuma attīstībā līdz 2021. gadam ieguldīt aptuveni 5 miljonus eiro ar mērķi nostiprināt uzņēmuma pozīcijas Baltijas un eksporta tirgos.

Seminārs notiks "Rīgas Dzirnavnieks" telpās, Lizuma ielā 5, Rīgā, no pulksten 11.00 - 14.30.

AS „Rīgas Dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem „Hercogs”, „Herkuless” un „Īsta Saimniece”.

AS „Rīgas Dzirnavnieks”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums