"Mēness aptiekas" elektroniskais zāļu meklētājs tagad vēl ērtāk lietojams


Aptiekas preču meklētājs
Viens no mūsdienīgiem risinājumiem, kā rīkoties, lai zāles kļūtu pieejamākas un iedzīvotājiem iepirkšanās aptiekā būtu arvien ērtāka, ir elektroniskais zāļu meklētājs, ko izstrādājusi "Mēness aptieka". Veicot vairākus tehniskus uzlabojumus, šobrīd tas kļuvis vēl ērtāks.

Izmantojot šo rīku, var viegli noskaidrot aptiekas, kurās ir nepieciešamais medikaments, uzzināt šo aptieku adreses un, lietojot aplikāciju, arī rezervēt vajadzīgo medikamentu. Mājaslapas www.menessaptieka.lv sadaļā Preču meklētājs, izvēles logā Preču meklēšana aptiekās ierakstot vajadzīgā medikamenta nosaukumu, var uzzināt preces pieejamību. Lietojot funkciju Filtrs, – var izvēlēties gan vēlamo pilsētu, gan apkaimi.

Īpašai ērtībai ir vēl viena meklētāja iespēja – „Mēness aptiekas” mobilā tālruņa aplikācija. „Mēness aptiekas” aplikācijā var izvēlēties sev ērtāko zāļu iegādes vietu un vajadzīgās zāles rezervēt, aizpildot pavisam vienkāršu anketu, kurā norādāms pacienta vārds un kontakti saziņai, kā arī nepieciešamais preces daudzums. Aplikācijā norādīts arī tālruņa numurs, lai sazinātos ar aptieku.

„Varam tikai iztēloties, cik plašām būtu jābūt it visām Latvijas aptiekām un cik lielas izmaksas tās būtu, ja kādu dienu nepārdomāti izlemtu – katrā aptiekā jābūt visām iespējamajām Latvijā pieejamām zālēm. Tas nevienam vairs nebūtu nedz ērti, nedz izdevīgi. Taču ir atrodami citi ceļi. Šis ir risinājums ir pacienta ērtībām. Latvijas iedzīvotāju interesēs būtu, ja šāds zāļu meklētājs būtu visām Latvijā strādājošām aptiekām, tā nodrošinot caurspīdīgumu par aptiekās pieejamajiem medikamentiem un to krājumiem. „Mēness aptieka” jau ir aicinājusi sekot savam piemēram un izskatīt risinājumus, kā visas aptiekas centralizēti varētu publiskot zāļu pieejamību,” teic „Sentor Farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs.

Ar zāļu meklētāja palīdzību „Mēness aptieku” sienas kļuvušas it kā caurspīdīgas un pacients virtuāli var ieskatīties dažādu aptieku krājumos, lai redzētu, vai vajadzīgie medikamenti ir pieejami un cik iepakojumu aptiekā ir. Vispirms, ierakstot meklētājā vajadzīgo zāļu nosaukumu, var noskaidrot visas “Mēness aptiekas” Latvijā, kurās nepieciešamās zāles ir pieejamas. Tiek uzrādītas aptiekas, kurās vajadzīgā prece ir, kā arī katrā aptiekā pieejamais atlikums. Pacients vai viņa tuvinieks vienkārši var doties uz kādu no aptiekām. Taču, ja redzams, ka aptiekā ir, piemēram, viens vajadzīgo zāļu iepakojums, nav drošas garantijas, ka pēc pāris stundām vai dienu vēlāk šīs zāles tur patiešām vēl būs. Ir jārēķinās, ka preču atlikumi var būt mainīgi, tādēļ, pirms došanās zāles vai kādu citu aptiekas produktu iegādāties, ir ieteicams sazināties ar izvēlēto aptieku un pārliecināties par šīs preces pieejamību.

Visbiežāk Latvijas iedzīvotāji zāļu meklētāju izmanto, lai izvēlētos sev tuvāko un ērtāko aptieku nepieciešamā medikamenta iegādei. Iespēju rezervēt preci iedzīvotāji pagaidām izmanto retāk, galvenokārt gadījumos, ja konkrētās aptiekas krājumos tā ir pāris eksemplāros.

Pieejamību var noskaidrot visās aptiekas preču kategorijās – recepšu, bezrecepšu, kompensējamām un nekompensējamām zālēm, uztura bagātinātājiem, kosmētikai un citām precēm.

Latvijas „Mīlētāko zīmolu topā” „Mēness aptieka” 2018. gadā atzīta par Latvijas farmācijas nozares „Mīlētāko zīmolu”.

Ar „Mēness aptieka” zīmolu strādā akciju sabiedrība „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas Latvijas veselības uzņēmumu grupā AS „Repharm”. Šis aptieku uzņēmums Latvijā ir viens no vadošajiem nozarē, darbojas koncepta “Ar īpašām rūpēm par jums!” ietvaros, nodrošinot pacientiem plašu zāļu un aptiekas produktu klāstu un augstus farmaceitiskās aprūpes standartus. “Mēness aptieka” zīmola aptiekas ar plašu produktu sortimentu gaida klientus gan Rīgā un tās apkaimē, gan Jūrmalā, Siguldā, Olainē un Salaspilī, kā arī Valkā, Cēsīs, Alojā, Madonā, Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Talsos, Saldū, Daugavpilī, Jēkabpilī, Krāslavā, Preiļos, Rēzeknē, Ludzā un Gulbenē un cituviet Latvijā.


 

„Mēness aptiekas”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

aprīlis 2020
P O T C P S Sv
1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi