Nākamajai vasarai gatavojies jau tagad - uzsāc lāzerepilāciju

Sākoties siltajām laikam, sievietēm aktuāla kļūst nevēlamā apmatojuma problēma. Ikviena taču pludmalē vēlas izskatīties nevainojami. Jūs domājat, kāpēc gan par to būtu jāsatraucas tagad, kad vasarā tikko beigusies? Patiesībā tagad ir labs laiks, kad sākt rūpēties par to, lai nākamajā vasarā āda būtu nevainojami gluda un nesagādātu nekādas raizes.

To varat panākt, uzsākot lāzerepilācijas kursu, kas pēc pilnas procedūru veikšanas ļaus iegūt skaistu un gludu ādu uz ilgu laiku.

Lāzerepilācija – tālredzīga investīcija savā komfortā un izskatā

Iemesls, kāpēc bieži netiek izskatīta lāzerepilācija matiņu likvidēšanai, ir procedūras salīdzinoši augstā cena. Tomēr, ja uz šo situāciju paskatās ilgtermiņā un kopā ar ieguvumiem, ko tā sniedz, tad tas vairs nemaz nešķiet tik dārgi. Patiesībā tā ir tālredzīga investīcija savā izskatā un komfortā, jo vairs nevajadzēs satraukties par lieko apmatojumu, tērēt daudz laika tā likvidēšanai un ik mēnesi ieplānot līdzekļus vaksācijai vai depilācijas krēmiem. Un pavisam noteikti varēs aizmirst par nogurdinošu skūšanos gandrīz katru otro dienu.

Lāzerepilācijas norise un efekts

Lāzerepilācijas procedūra ir mazsāpīga un veselībai pilnīgi droša. Tās laikā ar speciālu uzgali tiek apstrādāts tas ādas laukums, kurā vajadzīgs likvidēt apmatojumu. Procedūras laikā matiņa folikula tiek iznīcināta ar gaismas staru. Lāzers neiedarbojas uz apkārtējiem audiem un nekaitē ādai. Atkarībā no tā, cik liels laukums jāapstrādā, procedūra var aizņemt no dažām minūtēm līdz apmēram pusstundai.

Jāpiemin, ka lāzers var iedarboties tikai uz tiem matiņiem, kas procedūras brīdī ir aktīvajā augšanas fāzē. Tāpēc ir vajadzīgas vairākas procedūras, kuru laikā tiek apstrādāti visi matiņi, jo tie visi neaug reizē, bet pakāpeniski. Starp procedūrām jābūt vairākām nedēļām, tāpēc pilna kursa veikšana var aizņemt vairākus mēnešus. Nepieciešamo procedūru skaits atkarīgs no individuāliem faktoriem, to nosaka lāzerepilācijas speciālists. Tieši tāpēc tika minēts ieteikums par lāzerepilācijas uzsākšanu savlaicīgi, lai nākamo vasaru jau sagaidītu ar skaistu un gludu ādu.

Lāzerepilācija – ne tikai sievietēm

Lai gan varētu šķist, ka lāzerepilācija ir tikai tāda dāmu padarīšana, tomēr šo metodi matiņu likvidēšanai ir vēlas arī daudz vīriešu, kuri rūpējas par savu izskatu. Ar lāzerepilācijas metodi var likvidēt matiņus gan sievietes, gan vīrieši jebkurā ķermeņa vietā, arī pašās jutīgākajās. Vienīgais ierobežojums ir ādas saslimšanas un bojājumi, kā arī grūtniecība. Tad lāzerepilācija netiek veikta.

Papildu ieguvumi no lāzerepilācijas

Gluda āda uz palikšanu nav vienīgais ieguvums, ko lāzerepilācija jums var sniegt. Procedūra jau no pirmās reizes pozitīvi ietekmē arī ādas stāvokli. Varēsiet pilnībā aizmirst par ieaugušu matiņu problēmu, kas var būt ļoti nepatīkama, sāpīga un neglīta. Tāpat āda lāzerepilācijas ietekmē kļūst gludāka, vienmērīgāka, izzūd pigmentācijas plankumi. Vai tie nav patīkami papildu ieguvumi?

Kur veikt lāzerepilāciju

Lāzerepilācija, lai tā būtu droša un efektīva, jāveic uzticamā klīnikā pie zinošiem speciālistiem, kuri strādā ar jaunākās paaudzes lāzerepilācijas iekārtām. Jaunākās iekārtas, piemēram, Aleksandrīta lāzers, ir daudz jaudīgāks un saudzīgāks, kā arī daudz labāk tiek galā ar gaišiem matiņiem, kas vecākas paaudzes iekārtām ne vienmēr bija pa spēkam.

Viena no klientu novērtētām lāzerepilācijas klīnikām ir “Era Esthetic”, kas ievēro augstākos standartus visās jomās un aspektos. Klīnikā strādā ar jaunākajām iekārtām un īpaši parūpējas par katra klienta labsajūtu. Pastāvīgajiem klientiem lāzerepilācijas procedūrām pieejamas atlaides. Vairāk par lāzerepilāciju “Era Esthetic” varat uzzināt mājaslapā: http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/lazerepilacija-ar-aleksandrita-lazeri-candela-gentlelase-pro.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums