zcilības programmas nozaru atbalstītāju un studentu pasākums "Ledlauzis" 6. septembrī plkst. 13:00


RTU Rīgas Biznesa skolas foto;biblioteka.lv
6. septembrī plkst. 13:00 Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola (RBS) aicina apmeklēt BITL programmas sadarbības partneru un atbalstītāju, finanšu un IT nozares pārstāvju un studentu pasākumu "Ledlauzis".

Pasākuma “Ledlauzis” ietvaros plānots BITL jauniešus iepazīstināt ar privātpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem, kas ir atbalstījuši BITL, sniedzot neatsveramu ieguldījumu šīs programmas īstenošanā, nodrošinot stipendijas, palīdzot ar telpu labiekārtošanu, programmas vizuālās identitātes radīšanu, kā arī motivējot kopīgi sasniegt izvirzīto mērķi – īstenot jaunu IKT augstākās izglītības programmu mūsu reģionā.

BITL izcilības bakalaura studiju programmu “Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas” izveidojusi Latvijas Universitāte (LU) un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Bufalo Universitāti (ASV), programmu koordinē Rīgas Biznesa skola.

Pasākuma apmeklētāji: BITL studenti, RTU, LU un RBS pārstāvji, sponsori un atbalstītāji - banku pārstāvji, IT uzņēmumu pārstāvji, Latvian IT Cluster u.c.

Par BITL

Jaunā BITL bakalaura programma ir pirmā augsta līmeņa starpdisciplinārā IT programma Ziemeļeiropā angļu valodā, kas četru gadu laikā studentiem sniegs vispusīgas zināšanas IT jomā. Jauniešiem šī ir unikāla iespēja kļūt par augsti kvalificētiem un darba tirgū pieprasītiem IT profesionāļiem jau tuvākajā nākotnē, kas spēj ne tikai programmēt, bet arī vadīt uzņēmumus, redzēt lietu kopsakarību, pieņemt stratēģiskus lēmumus un būt līderi mūsdienu digitālajā pasaulē.

Programma ietver obligātos priekšmetus, kas nodrošinās datorzinātņu pamatzināšanas, kā arī plašu izvēles priekšmetu klāstu, kas saistīti gan ar datorzinātnēm, gan dabaszinātnēm, sociālajām zinātnēm, mākslu un arī humanitārajām zinātnēm. Sākot ar trešo studiju gadu, studentiem būs iespēja izvēlēties specializāciju. Datorzinību jomā varēs specializēties mākslīgā intelekta un datu attēlošanas, kā arī algoritmu un datordrošības jomā. Arī vadībzinībās tiks piedāvātas divas specializēšanās jomas – finanses un vispārējā vadība. Studenti varēs studēt visus četrus gadus Rīgā vai pēdējo gadu pavadīt ASV – mācīties Ņujorkas štata Bufalo universitātē (BU) un saņemt arī BU diplomu.

Jauniešiem ar izcilām sekmēm un/vai nepietiekamu materiālo nodrošinājumu finanšu un IT nozares uzņēmumi nodrošina stipendijas mācībām Latvijā. 

Rīgas Biznesa skola.
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums