Rīgas 1. slimnīcā pieejamas algologa konsultācijas un blokādes par valsts apmaksātajām kvotām

Labas ziņas pacientiem ar hroniskām sāpēm. Rīgas 1.slimnīcas Sāpju centrā pieejamas valsts finansētas algologa konsultācijas kā arī blokādes sāpju noņemšanai.

Pacientus pieņem algologi anesteziologi, kuri nosaka blokādes nepieciešamību pēc konsultācijas, pamatojoties uz izmeklējumiem un pacientu sūdzībām. Visas blokādes ir ārstnieciskas. Blokādes laikā medikaments (hormons, lokāls anestētiķis) fluoroskopijas vai ultrasonoskopijas kontrolē tiek ievadīts iekaisušā nerva rajonā, līdz ar to samazinās iekaisums un tādējādi arī sāpes.

»

Sāpju centra specializācija ir cilvēka atbrīvošana no nepatīkamām sajūtām mugurā, muskuļos un locītavās. Piemēram, ja cilvēkam sāp mugura nieru apvidū.

«

Rīgas 1. slimnīcas speciālisti, protams, vispirms pārliecināsies, vai tā nav nieru patoloģija – nosūtīs pacientu uz konsultāciju pie nefrologa un, ja viss būs kārtībā, tad sāpju iemesls varētu būt problēmas ar mugurkaulu – un to sāpju speciālisti arī sāk ārstēt. Svarīgi ir ne tikai konstatēt, kur slēpjas patoloģija, bet arī saprast, vai tā atbilst pacientu sūdzībām.

Ja trīs mēnešu laikā sāpes neārstē, tās var kļūt hroniskas. “Ja jums kaut kas sāp jau 5-10 gadus, tad nevajag sevi norakstīt, sakot, ka neviens jau jums vairs nespēs palīdzēt. Ja tās nevar izārstēt, tad atvieglot tās var noteikti, ar noteikumu, ka cilvēks vēlas ievērot stingrus ārsta norādījumus,” stāsta centra vadītāja, anestezioloģe – algoloģe dr. Irina Evansa.

Izvēlieties jebkuru sev ērtu laiku pie kāda no trim Rīgas 1. slimnīcas speciālistiem šeit.

Vairāk par centra darbību lasiet šeit

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums