Orķestris "Rīga" informē par turpmākās koncertdarbības norisi


public. foto
Pamatojoties uz Ministru Kabineta Krīzes vadības padomes sēdes lēmumu par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijā līdz š. g. 14. aprīlim, Orķestris "Rīga" informē par turpmākās koncertdarbības norisi, pārceļot daļu festivāla WINDSTREAM koncertu uz vēlāku laiku. Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto koncertu datumiem.

Festivāla atklāšanas koncerts, kura norise bija paredzēta 20. martā plkst. 19.00 Lielajā ģildē, tiek plānots pārcelšanai uz 2. oktobri ar nemainīgu norises vietu Lielajā ģildē. Arī koncerta programma tiek saglabāta kā iecerēts, piedaloties Orķestrim “Rīga”, viesdiriģentam Duglasam Bostokam un solistei Agnesei Egliņai. Informācija drīzumā tiks apstiprināta.

1. aprīlī paredzētais koncerts “Pjacolla Parīzē” tiek pārcelts uz 7. oktobri plkst. 19.00 Lielajā ģildē. Arī šī koncerta programma paliek nemainīga, piedaloties Orķestrim “Rīga”, solistam Artūram Novikam (akordeons), grupai “Tango Sin Quinto” un diriģentam Valdim Butānam.

Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto koncertu datumiem. Ja vēlaties atgriezt iegādātās biļetes, aicinām rīkoties sekojoši: ja biļetes iegādātas “Biļešu paradīze” kasēs, tās iespējams atgriezt kasēs, saņemot naudu; ja biļetes iegādātas internetā www.bilesuparadize.lv, lūgums sazināties ar “Biļešu paradīze”, rakstot uz info@bilesuparadize.lv, un nauda tiks atgriezta pircēja kontā. Drīzumā tiks atjaunota biļešu tirdzniecība uz pārceltajiem koncertu datumiem.

Tiek meklēti risinājumi, lai varētu notikt Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts koncerts “Agnus Dei” 25. martā Rīgas Domā bez publikas klātbūtnes, nodrošinot tiešraidi Latvijas Radio programmā “Klasika” un video tiešraidi globālajā tīmeklī, tādejādi ievērojot valdības lēmumu par publisku pasākumu aizliegumu virs 200 cilvēkiem.

Par festivāla WINDSTREAM koncertiem Lieldienās – Lielajā Piektdienā 10. aprīlī un Otrajās Lieldienās 13. aprīlī – precizējoša informācija vēl sekos. Sekojiet jaunumiem mājas lapā www.orkestris.riga.lv un sociālajos tīklos.

Orķestris “Rīga”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums