Deivisa kausa pirmā diena noslēdzas ar neizšķirtu


public. foto
Deivisa kausa Pasaules II grupas play-off spēļu pirmās dienas ievadā jaunais pašmāju tenisists Kārlis Ozoliņš aizraujošā spēlē piekāpās Ēģiptes izlases pirmajam numuram Mohamedam Safvatam – 6:7 (9) un 5:7. Pirmajā setā uzvarētājs tika noskaidrots tikai taibreikā, bet otrajā setā ēģiptietis divpadsmitajā geimā guva trīs punktus pēc kārtas, kas palīdzēja kaldināt uzvaru.

Dienas otrajā spēlē Latvijas izlases līderis Ernests Gulbis divos setos ar rezultātu 6:4 un 6:3 uzvarēja ēģiptieti Karimu-Mohamedu Mamounu, pēc pirmās dienas nodrošinot līdzsvaru kopējā rezultātā – 1:1.

“Es zināju, ka nebūs viegli. Zināju, ka vajadzēs skriet. Esmu priecīgs, ka man izdevās uzvarēt. Sākumā pieļāvu nevajadzīgas kļūdas. Pirmā spēle parasti arī ir visgrūtākā,” stāsta Latvijas izlases līderis Ernests Gulbis

“Rīt dubultspēles spēlēs Ernests (Gulbis) ar Kārli (Ozoiliņu). Situācija ir tāda, ka Mārtiņš (Podžus) rīt nebūs ar mums. Es gribēju, lai viņš spēlē, bet nespēlēšana ir viņa lēmums,” stāsta Latvijas izlases kapteinis Deniss Pavlovs.

Rīt plkst. 15.00 notiks dubultspēle, kurā pašmāju tenisistu pāris Ernests Gulbis / Kārlis Ozoliņš spēkosies ar Mohamedu Safvatu / Karimu-Mohamedu Mamounu. Pēc dubultspēles aizvadīšas Kārlis Ozoliņš aizvadīs spēli pret Karimu-Mohamedu Mamounu, savukārt dienas noslēdzošajā spēlē sagaidāms abu izlases līderu duelis – Ernests Gulbis pret Mohamedu Safvatu. Lai izcīnītu panākumu šajā play-off kārtā, komandai ir jāizcīna trīs uzvaras.

ogilvy.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums