"Credit24" Meistarlīgas finālčetriniekā būs vismaz divi Latvijas volejbolisti


public. foto
"Credit24" Meistarlīgas ceturtdaļfinālos sestdien vai, ja nepieciešams, svētdien kļūs skaidrs, vai finālčetriniekā iekļūs SK "Jēkabpils Lūši", RTU/"Robežsardzes" un VK "Biolars"/Jelgava puiši.

Credit24” Meistarlīgā vistuvāk iekļūšanai finālčetriniekā ir SK “Jēkabpils Lūši”, kuri pirmajā spēlē viesos trijos setos apspēlēja Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera Avo Kēla vadīto “Parnu VK” ar Kristapu Plataču ierindā.

Labi Pērnavā nospēlēja visa Jēkabpils komanda, tiekot galā ar servju uzņemšanu, kur liela loma bija Armandam Āboliņam, un Edvīnam Skrūderam veiksmīgi dažādojot uzbrukuma virzienus, kā arī daudz iesaistot uzbrukuma darbībās pirmā tempa spēlētājus Vladislavu Blumbergu un Zigurdu Adamoviču.

Jēkabpilī “lūšiem” talkā nāks arī garāks rezervistu soliņš nekā pretiniekiem un ne ar ko nesalīdzināmais Jēkabpils līdzjutēju atbalsts.

Tieši rezervistu soliņa garums, no servju uzņemšanas un aizsardzības darbībām izkrītot savainojumu guvušajam Aivim Āboliņam, lielā mērā izšķīra arī RTU/”Robežsardzes” pirmās cīņas likteni Rīgā, četros setos zaudējot Tallinas “Selver”.

Uz rīdzinieku rindās Gata Garklāva uzbrukumā gūtajiem 18 punktiem viesiem ar 29 punktiem atbildēja Matejs Šmidls, par kura iegrožošanu nedēļas nogalē galva jālauza Rīgas vienības treneriem. Liela nozīme būs tam, vai rīdziniekiem izdosies ar agresīvu servi neitralizēt ierastās seškārtējo līgas čempionu uzbrukuma kombinācijas.

Kuresārē Arta Caica pārstāvētās “Saaremaa VK” komandas izturību un soliņa garumu pārbaudīs VK “Biolars”/Jelgava volejbolisti, kuri pirmajā spēlē savās mājās trijos setos atzina salinieku pārspēku.

Sāmsaliešiem šonedēļ būs, kā minimums, trīs spēles četrās dienās. Trešdien un ceturtdien viņi savā laukumā CEV Izaicinājuma kausa ceturtdaļfinālā uzņem Milānas “Allianz Powervolley”, pirmo spēli trešdien zaudējot trijos setos, bet jau sestdien viņus gaida cīņa jelgavniekiem “Credit24” Meistarlīgas ceturtdaļfinālā. Jelgavas kluba uzvaras gadījumā “Saaremaa VK” svētdien aizvadīs ceturto maču piecu dienu laikā.

Cerams, ka šoreiz Jelgavas komandai varēs palīdzēt tās diagonālais spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis.

Minimālais Latvijas volejbolistu skaits labāko četru komandu turnīrā būs divi – Platačs un Caics, bet Latvijas komandu uzvaru gadījumā viņu skaits krietni palielināsies.

Atbildes spēles ceturtdaļfinālos notiks 7. un, ja nepieciešams, 8.martā.

Ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām tiekas “Saaremaa VK” ar VK “Biolars”/Jelgava, “Bigbank Tartu” - ar Tallinas “TalTech”, Tallinas “Selver” - ar RTU/“Robežsardzi” un “Parnu VK” - ar SK “Jēkabpils Lūši”.

Vairāk par “Credit24” Meistarlīgu meklē – http://volejbols.lv/klasiskais-volejbols/Credit24-19-20

 

 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums