Starptautiskajā mūsdienu deju čempionātā labi panākumi arī Latvijas pārstāvjiem


public. foto
Rīgā aizvadīti gada divi nozīmīgākie mūsdienu deju pasākumi – jau trešo reizi starptautiskais mūsdienu deju čempionāts "DANCE OF EUROPE LATVIA 2020" un ikgadējais Latvijas atklātais čempionāts ielu dejās, kuros pieaug ne tikai dalībnieku skaits, bet arī viņu snieguma līmenis, atzīst Latvijas Mūsdienu deju asociācijas prezidents Igors Grīnbergs.

Šogad starptautiskajā mūsdienu deju čempionātā “DANCE OF EUROPE LATVIA 2020” un ikgadējā Latvijas atklātajā čempionātā ielu dejās piedalījās 3500 dejotāji no Baltijas valstīm, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas u.c.

“Dalībnieku būtu vēl vairāk, bet piesardzība, baidoties lielā pasākumā iegūt kādu vīrusu, dažas komandas pēdējā brīdī šoreiz atturēja pie mums ierasties. Kopumā dejotāji un treneri novērtē, ka abi deju čempionāti notiek tik skaistā pilsētā kā Rīga, kvalitatīvā sporta zālē Grostonas ielā un uz VEF kultūras pils lieliskās skatuves. Savukārt viņu izpildīto deju kvalitāte ar katru gadu aug acīm redzami!” uzsver Latvijas Mūsdienu deju asociācijas prezidents Igors Grīnbergs.


public. foto


public. foto


public. foto

Dalībnieki īpaši uzteic faktu, ka Baltijā lielākais mūsdienu deju čempionāts notiek pēc amerikāņu sistēmas – tiesnešu vērtējums uzreiz pēc dejas skatāms uz lielā ekrāna, kā arī dalībniekiem ir iespēja par katru deju uzzināt starptautisku tiesnešu viedokli, informē ilggadējs sacensību organizators un Latvijas mūsdienu deju skolas Dance of street direktors Oļegs Pavlovs.

Tukuma profesionālās ievirzes deju skolas Demo trenere Liene Bēniņa dalību “DANCE OF EUROPE LATVIA 2020” komentē: “Regulāri piedalāmies līdzīgā čempionātā Minskā, bet šogad izlēmām piedalīties, tepat, Rīgā. Mani vērojumi ir, ka Latvijā ļoti labi ir audzis dejotāju līmenis. Visi kolektīvi esam draudzīgi! Ja runājam par bērnu aizraušanos ar dejām, mani vērojumi liecina – ja ir daudz deju treniņu, bērniem ir maz laika pavadīšanai datoros, telefonos. Katrs no deju kolektīviem ir laba vieta, kur bērniem veidot stāju, uzlabot veselību, kļūt mērķtiecīgākiem, sevi pierādīt. Ar darbu ir arī izaugsme!”

“Priecē, ka mums veiksmīgi izdodas sarīkot tik liela mēroga sacensības un reizē svētkus. Ārzemju dalībnieku konkurence liek čempionātam nopietni gatavoties gan pieredzes bagātākajiem dejotājiem, lai parādītu iespējami labāko māksliniecisko un sportisko sniegumu, aizstāvētu deju kluba, kā arī savas valsts godu, gan tiem, kuri pirmo reizi piedalīsies kādā no čempionātiem,” tā sacensību organizators un Latvijas mūsdienu deju skolas Dance of street Oļegs Pavlovs.

Abos pasākumos tiesāja Latvijas Mūsdienu deju asociācijas (LMDA) licencēti tiesneši un pazīstami ārzemju speciālisti no Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas u.c. valstīm, kā arī tiesāja VIP tiesneši – labākie dejotāji un deju skolotāji no vēl citām pasaules valstīm. Vērtēšana notika pēc LMDA noteikumiem.

Jāatzīmē, ka šogad čempionāti bija veltīti mūsdienu deju sacensību organizatores, Dance of street treneres Lilijas Kovaļčukas piemiņai.

 

Rezultāti starptautiskajā mūsdienu deju čempionātā “DANCE OF EUROPE LATVIA 2020”

Rezultāti;
http://europe.danceresult.com/result/result1.php?num_champ=31

Tiesnešu vērtējums;

http://europe.danceresult.com/result/result5.php?num_champ=31

 

Rezultāti Latvijas atklātajā čempionātā ielu dejās

Rezultāti;
http://latvia.danceresult.com/result/result1.php?num_champ=13

Tiesnešu vērtējums;


http://latvia.danceresult.com/result/result5.php?num_champ=13

Starptautisko mūsdienu deju čempionātu “DANCE OF EUROPE LATVIA 2020”, Latvijas atklāto čempionātu ielu dejās organizē Latvijas mūsdienu deju skola Dance of street (Rīga), kuras audzēkņi bērnu un pieaugušo grupās pie Latvijas vadošajiem “Show dance”, “Hip-hop dance”, “Break dance” un citu stilu treneriem jau 28 gadus apgūst šo deju pamatus, stiprina savu fizisko sagatavotību, uzstājas pasākumos, kā arī ar panākumiem startē sacensībās.


 

Oļegs Pavlovs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums