Februāra sākumā Lietuvā notiks Baltijas valstu čempionāts treka riteņbraukšanā


Baltijas_Treka_cempionats
8. un 9. februārī Lietuvas pilsētā Paņevežā notiks Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionāti treka riteņbraukšanā, kā arī visu trīs Baltijas valstu Open sacensības jaunāko grupu braucējiem. Arī citos riteņbraukšanas veidos šosezon gaidāmi apvienotie valstu čempionāti.

Pēdējo reizi oficiāls Latvijas čempionāts treka riteņbraukšanā notika deviņdesmito gadu sākumā Ventspilī. Turpinājumā to liedza paveikt treka neesamība mūsu valstī. Vadošie trekisti ar Aināru Ķiksi un Viesturu Bērziņu priekšgalā sevi apliecināja starptautiskajās sacensībās citu valstu trekos.

Vienīgais iekštelpu velotreks Baltijas valstīs jau vairāk nekā desmit gadu garumā atrodas un sekmīgi funkcionē Lietuvas pilsētā Paņevežā. Regulāri uz šo treku trenēties un startēt dažāda līmeņa sacensībās dodas vairāki desmiti Latvijas riteņbraucēji, kuriem iespējas sevi apliecināt tik populārajā riteņbraukšanas veidā pašu zemē nav.

Apvienojoties Lietuvas, Igaunijas un Latvijas riteņbraukšanas federācijām, šī gada 8. un 9. februārī tiks rīkots kopējais Baltijas valstu čempionāts. Tā laikā medaļu komplektus dažādās disciplīnās sadalīs visu trīs valstu elites, kā arī junioru grupu sportisti.

Latvijas čempionāts elites grupām noteikts – sprintā, kēringā, punktu sacīkstē un omniumā, bet juniori sacentīsies ominumā. Sacensībās uz starta redzēsim visus vadošos Baltijas valstu trekistus, tostarp titulēto vecmeistaru Aināru Ķiksi un UCI līmeņa sacensībās startējošo Vitāliju Korņilovu.

Papildus nacionālo čempionātu sacensībām, notiks arī Baltijas Open sacensības jauniešu un junioru grupām dažādās disciplīnās. Dalībnieku reģistrācijas turpināsies līdz 15. janvārim mājaslapā lrf.lv. Pēc tam arī tiks publicēta detalizēta programma.

Arī citos riteņbraukšanas veidos šajā gadā plānoti apvienotie valstu čempionāti. Tas tiek darīt ar mērķi palielināt savstarpējo konkurenci elites un junioru grupās, vienlaikus nodrošinot vēl skatāmākas un aizraujošākas sacensības jauniešu grupās.

 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums