LTV7 tiešraidē pārraidīs 42 no 48 Pasaules kausa spēlēm

Jau šonedēļ sāksies Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs, un Latvijas Regbija federācija var oficiāli apstiprināt, ka tiešraidē LTV7 kanālā būs vērojamas 42 no 48 turnīra spēlēm. Turpmāko pusotru mēnesi atceries rītus sākt ar regbiju!

Pasaules kauss risināsies no 20. septembra līdz pat 2. novembrim. Tā kā turnīrs tiks aizvadīts Japānā, spēles notiks no rītiem pēc Latvijas laika - pati agrākā spēle sāksies pat plkst. 6:15, visas pārējās ne agrāk kā 7:45, bet vēlāko spēļu sākuma laiks būs 13:45.

Tiešraides organizēja Latvijas Regbija federācija un tās padomes locekļi Kārlis Vents, Andrejs Šilinskis, kā arī Toms Ābele. Tāpat atbalstu sniedza padomes locekļi Renārs Danelsons un Māris Šmits.

"Mūsu uzdevums bija iegādāties šī notikuma raidtiesības. Par to domāt sākām jau pirms aptuveni gada, tomēr sākotnējā summa, ko prasīja raidtiesību īpašnieki IMG, bija, manā izpratnē, nereāla," Latvijas Regbija federācijas prezidents Aivars Pilenieks skaidro, kāpēc oficiāla skaidrība par turnīra translēšanu ieviesta vien pavisam neilgi pirms sākuma. "Tomēr Latvijas Televīzijas Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis jau uzreiz teica, ka jārunā pēdējā brīdī, jo tad viņi ir pielaidīgāki. Tā tiešām arī bija - tuvojoties turnīram, IMG sāka mest summu lejā un jau parādījās reāli apmēri." Pilenieks pauž pateicību Latvijas Televīzijai, kas šoreiz uzņēmusies segt savas tehniskās izmaksas.

"Meklējot sponsorus, tika uzrunāts daudz reižu vairāk cilvēku nekā atsaucās. Pārsvarā "Jā" pateica tie, kuriem regbijs ir mīļa lieta, bet ne tikai - mums pēdējā laikā veidojas sadarbība ar futbola klubu "Jelgava" un līdz ar to firmu "Igate", kuru vada Māris Peilāns, un šoreiz viņi, uzskatot, ka tas ir nozīmīgs un svarīgs sporta notikums, veltīja lauvas tiesu summas," prezidents uzskaita turnīra atbalstītājus. "Tāpat palīdzēja Tamāra Robežniece un viņas uzņēmums "Sporta punkts", ar kuru mums jau ir ļoti sena sadarbība, Pēteris Šņitņikovs (Latvijas pludmales regbija vadītājs un RK “Jūrmala” prezidents), Juris Ivanovs (RK “Eži” prezidents), Arvis Pilenieks (RK “LLU” un Latvijas junioru izlases treneris), Zane Sirsniņa-Kukaine (RK “Selēna” un Latvijas izlases spēlētāja), Andrejs Šilinskis (LRF Padomes loceklis)."

"Šoreiz mums atteica uzņēmums "Transact Pro", skaidrojot, ka viņi jau iepriekš lielu summu ieguldījuši, uz četriem gadiem nopērkot Sešu nāciju kausa translācijas, bet regbija kluba "Livonia" valdes loceklis Jānis Zuments pauda, ka šis ir neperspektīvs produkts, kaut pagājušajā Pasaules kausā viņš pats organizēja tiešraides," saka Pilenieks. "Uzņēmumi no malas lielākoties atrunājās, ka šis nav labākais laiks, jo spēles ir no rītiem, tomēr LTV7 sola mačus pārraidīt arī atkārtojumā vakarā. Šobrīd esam vienojušies, ka tiešraidē varēs redzēt 42 no 48 spēlēm, kas ir ļoti labs rādītājs. Sākumā mums solīja 35 spēles, bet izcīnījām vēl. Būs redzami visi nozīmīgākie mači. Uzskatu, ka sponsoriem šis ir labs piedāvājums, jo tas nav vienreizējs pasākums, bet ilgs pusotru mēnesi. LTV7 rādīs atbalstītājus gan no rīta, gan vakarā - līdz ar to, kaut vai pāršķirstot kanālus, tos būs redzējis gandrīz katrs."

Pirmā tiešraide no Pasaules kausa būs jau piektdien, 20. septembrī, kad plkst. 13:35 sāksies translācija atklāšanas mačam starp Krieviju un Japānu, bet dienu vēlāk visa pasaule pieslēgsies pirmajai grandu spēlei, jo 12:45 sāksies duelis starp Jaunzēlandi un Dienvidāfrikas Republiku.


 

Latvijas Regbija federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 2728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums