"Uzņēmēju futbola turnīram" pieteikušās 15 komandas


футбол foto;rusevik.ru
Jau šo piektdien, 23.augustā, Jaunmārupes stadionā, Īvju ielā 5/7, notiks "Uzņēmēju futbola turnīrs", ko organizē Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju, Mārupes uzņēmēju biedrību un Mārupes novada domi ar mērķi noskaidrot Latvijā labāko uzņēmēju amatieru futbola komandu, kā arī popularizēt šo sporta veidu.

“Uzņēmēju futbola turnīru” atklās Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, Mārupes domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, biedrības “Mārupes uzņēmēji” valdes priekšsēdētājs Kristaps Beķeris un LTRK pārstāvji. Kopumā turnīram pieteikušās 15 komandas, kas savā starpā sacentīsies jau no 12:00 līdz pat 19:00.

Turnīrs notiks vairākās apakšgrupās uz diviem 60x40 m laukumiem, atbilstoši starptautiskajiem 6x6 minifutbola noteikumiem. Katra spēle, kurā piedalīsies astoņi komandas spēlētāji, tiks organizēta 20 minūšu garumā jeb ar 10 minūšu puslaikiem.

“Mēs esam pārliecināti, ka ne tikai strādājot, bet arī kvalitatīvi sportojot, iespējams sasniegt vislabākos rezultātus, jo komandu saliedēšanās, kā arī kopīgas uzvaras, palīdz ikdienā sasniegt izvirzītos mērķus,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs: “Pašvaldības ikdienas darbu ir grūti iedomāties bez mijiedarbības ar uzņēmējiem, bez savstarpējas sadarbības. Man ir prieks, ka “Uzņēmēju futbola turnīrs“ notiek pie mums, Mārupes novadā. Esmu pārliecināts, ka ne tikai sadarbība kopīgā darbā, bet arī atbalsts sportā un atpūtā, palīdz mums būt raženākiem, efektīvāk strādāt kopā un nest labumu sabiedrībai.”

Spēkiem mēroties nolēmuši gan ražošanas, gan pakalpojumu sniegšanas jomas uzņēmumi.

Par vēlmi apmeklēt pasākumu, aicinām mediju pārstāvjus informēt iepriekš, rakstot uz e-pastu pr@chamber.lv vai arī zvanot LTRK Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītājai Rūtai Grikmanei pa tel. 29630923.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums