35. SELL Studentu sporta spēlēs RTA absolvente Marika Magaziņa izcīna 1. vietu klasiskās spēka trīscīņas (powerlifting)


public. foto
35. SELL Studentu sporta spēlēs RTA absolvente Marika Magaziņa izcīna 1. vietu klasiskās spēka trīscīņas (powerlifting) sacensībās

No 17. līdz 19. maijam Lietuvas studentu pilsētā Kauņā norisinājās 35. SELL Studentu sporta spēles. Tajās piedalījās 46 augstskolu komandas, sacensības norisinājās 13 dažādos sporta veidos, tajā skaitā arī trīscīņā. Latviju pārstāvēja 14 sportisti, viņu vidū bija arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Ekonomikas un pārvaldības fakultātes absolvente Marika Magaziņa, kura klasiskās spēka trīscīņas (powerlifting) sacensībās ieguva 1. vietu.

„Startu vērtēju kā ļoti labu un veiksmīgu, summā kopā savācu 425 kg, ko veidoja pietupieni ar svaru stieni 172,5 kg, svaru stieņa spiešanā guļus 80 kg, svaru stieņa vilkmē 172,5 kg. Rezultāts summā un pietupienos ar svaru stieni ir augstāki nekā pašreizējie Latvijas Republikas rekordi sievietēm,” stāsta Marika. „Protams, vienmēr gribas vēl vairāk, tādēļ vēlējos uzvilkt vairāk vilkmē, bet iepriekš Latvijas čempionātā iegūtais elkoņa savainojums sacensību laikā tomēr lika par sevi manīt.”

SELL Studentu sporta spēlēs Marika piedalījās pirmo reizi. „Tā bija jauna pieredze, un sacensības bija ļoti labi noorganizētas, ļaujot ielūkoties starptautisko sacensību aizkulisēs, kas ir nākamais līmenis. Gatavojoties SELL spēlēm, rēķinājos ar sīvu konkurenci, tāpēc sagatavošanās bija kārtīga, bet liela spēkošanās tomēr izpalika, jo pārējās meitenes tika apsteigtas ar pietiekamu rezervi. Taču arī pašai ar sevi ir jāprot sacensties. Priecājos, ka varēju pārstāvēt RTA un man pavērās iespēja piedalīties šajās spēlēs. Paldies RTA sporta sektora vadītājam Aivaram Kaupužam par sadarbību un palīdzību, jo komandas darbs bija SELL zelta vērts,” saka RTA absolvente.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 181920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli