"SMScredit.lv BMX čempionāta" sezona turpināsies Ventspilī


Ventspils_BMX. public.foto
Sestdien Ventspilī no pulksten 13:00 notiks pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla "SMScredit.lv BMX čempionāta" otrais posms. Pirms sacensību sākuma svinīgi tiks atklāta Ventspils BMX trases servisa ēka. Tikmēr svētdien turpat norisināsies Ventspils kausa izcīņas sacensības.

Ventspilī BMX riteņbraukšana tiek attīstīta jau vairāk nekā desmit gadu garumā. Šeit atrodas ne vien āra trase, bet arī aizvadītajā ziemā atklātā iekštelpu treniņtrase. BMX infrastruktūras attīstība sekmīgi turpinājusies arī tālāk. Neilgi pirms “SMScredit.lv BMX čempionāta” otrā posma sacensību sākuma, pulksten 13:00 svinīgi tiks atklāta Ventspils BMX trases servisa ēka, kas nodrošinās lieliskus apstākļus treniņiem un sacensībām.

Pirmie sacensību priekšbraucieni gaidāmi pēc pulksten 13:00. Galvenā cīņa par godalgām tikmēr gaidāma pēc pulksten 16:00. Kopumā tiks veikti trīs priekšbraucieni, kam sekos izslēgšanas braucieni. Ātrākie braucēji tiks noskaidroti kopumā 22 vecuma un meistarības grupās. Svētdien no pulksten 11:00 šeit pat norisināsies Ventspils kausa izcīņas sacensības.

Septītajā “SMScredit.lv BMX čempionāta” sezonā iekļauti septiņi posmi. Pirmais no tiem ar jaunu sacensību rekordu norisinājās Jelgavā, bet pēc Ventspils posma, sacensības notiks arī Mārupē, Burtnieku novadā, Madonā, Smiltenē un Rīgā. Tikmēr Latvijas čempionāts nedēļu pirms Eiropas BMX čempionāta notiks Valmierā.

“SMScredit.lv BMX čempionāts” orientēts uz bērnu un jaunatnes grupu sportistiem. Vienlaikus, posmos startēs arī pieaugušo grupu sportisti, tostarp Latvijas izlases sportisti. Septīto gadu pēc kārtas Latvijas lielākā BMX sacensību seriāla galvenais atbalstītājs ir “SMScredit.lv”.


 

Latvijas Riteņbraukšanas federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli