Jau rīt Lielupes tenisa kortos startēs vērienīgākais bērnu tenisa festivāls


Publicitates foto bērnu tenisa festivāls
Šajā nedēļas nogalē Jūrmalas Nacionālajā tenisa centrā "Lielupe" norisināsies par ikgadēju tradīciju kļuvušais U10 tenisa Pavasara festivāls, ko rīko Latvijas Tenisa savienības un King’s College. Tenisa festivāls ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas bērnu tenisā un katru gadu tas pulcē ap 150 jauno tenisistu no visas Latvijas.

Pavasara tenisa festivāls šogad ir ieguvis jaunu atbalstītāju un mainījis norises vietu – tas 18. un 19. maijā norisināsies Lielupes tenisa kortos, kas nesen piedzīvojuši vērienīgus rekonstrukcijas darbus. Tas būs tenisa festivāls visai ģimenei, jo starp spēlēm tenisisti un citi interesenti varēs piedalīties dažādās aktivitātēs – izglītojošās darbnīcās kopā ar King’s College, Britu skolu Latvijā, piepūšamās atrakcijās, animatora darbnīcā un citās sportiskās aktivitātēs.

“Šis festivāls ir viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem jaunajiem tenisistiem un viņu vecākiem, kas tiek gaidīts ar lielu nepacietību. Jaunajiem tenisistiem šīs ir praktiski vienīgās tik liela mēroga sacensības, kas pulcē vienuviet tik daudz spēlētājus. Šī iemesla dēļ aicinām ikvienu interesentu apmeklēt pasākumu, uzzināt visu par bērnu iespējām trenēties tenisā un izbaudīt tenisa spēles burvību,” aicina Lilita Didriksone, LTS “U10 teniss” programmas vadītāja.

“Sports ir kas vairāk nekā tikai fiziska nodarbe, tas palīdz attīstīt un motivēt skolēnus, veicina koncentrēšanos, kas ir būtiska ikdienas mācību procesā. Tāpat arī nodarbošanās ar sportu profesionālā līmenī bērnu disciplinē, jo prasa nopietnu laika plānošanu. Mēs atbalstām Latvijas Tenisa savienību, jo ticam, ka izcila karjera sportā un kvalitatīva izglītība ir apvienojama,” stāsta King’s College, Britu skolas Latvijā direktore Adele Stenforda.

Šogad jaunie tenisisti sacentīsies trīs vecuma grupās – U8, U9 un U10. Jaunākajā vecuma grupā startēs jaunie censoņi, sākot no 5 gadu vecuma. Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar kausiem un dažādām balvām no turnīra atbalstītājiem, bet pārējie dalībnieki saņems piemiņas balvas. Sestdien turnīru uzsāks U8 un U9 vecuma grupas dalībnieki, kas spēlēs vienspēles, bet U10 vecuma grupas spēlētāji spēlēs dubultspēles. Turnīra tiesāšanā piedalīsies pašmāju tenisisti jaunieši, kas tiesās spēles uz laukumiem, katrai vecuma grupai būs savs galvenais tiesnesis un kā festivāla galvenās tiesneses godā ir iecelta Irina Kuzmina Rimša.

“Katru gadu turnīram piesakās arvien vairāk dalībnieku, kas liecina par to, ka bērnu teniss Latvijā kļūst populārāks. Par to mums noteikti jāpateicas tādām Latvijas tenisa personībām kā Anastasija Sevastova, Aļona Ostapenko un Ernests Gulbis. Spožāko pašmāju zvaigžņu panākumi un jaunu tenisa kortu atvēršana ir bērnu tenisa popularitātes palielināšanās pamatā. Šajā tenisa festivālā redzēsim jaunos pašmāju tenisa talantus, kuri nākotnē, iespējams, nesīs Latvijas vārdu pasaulē, spēlējot uz lielo turnīru kortiem,” stāsta Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Uz LTS / King’s College tenisa festivālu tiek aicināts ikviens interesents, kurš vēlas sportiskā gaisotnē just līdzi nākamajiem tenisa spīdekļiem. Ieeja tenisa festivālā ir bez maksas. Pasākuma svinīgā atklāšana notiks sestdien, plkst. 9.40.

LTS / King’s College tenisa festivālu atbalsta King’s College, Latvijas Gāze, MILZU!, Venden, Sportland, Igate, FOOD UNION, Valsts sportam, Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas Sporta Federāciju padome

Latvijas Tenisa savienība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums