Pasākumā "Rīgas sporta laureāts" sveiks galvaspilsētas labākos sportistus un trenerus


public.foto
Ceturtdien, 13. decembrī, VEF Kultūras pilī plkst. 19.00 sāksies "Rīgas sporta laureāts 2018" svinīgais pasākums, kurā Rīgas domes vadība un sporta pasaulē zināmas personības sveiks galvaspilsētas labākos sportistus, trenerus, komandas, kā arī suminās gada populārākā sporta pasākuma organizatorus. Balvu nominācijā "Par mūža ieguldījumu sportā" saņems ilggadējs Rīgas Volejbola skolas treneris, meistarkomandas "Aurora" dibinātājs un treneris Andris Vitauts Kļaviņš.

Konkursa “Rīgas sporta laureāts” mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī sumināt vērienīgāko sporta notikumu organizatorus.

Svinīgajā pasākumā pasniegs balvas vairākās nominācijas: „Rīgas labākais sportists”, „Rīgas labākā sportiste”, „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām”, „Rīgas labākā sporta spēļu komanda”, „Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos”, „Rīgas labākais treneris”, „Gada notikums sportā”, “Sporto visi kopā”, kā arī  „Uzlecošā zvaigzne sportā” un  nominācija „Par mūža ieguldījumu sportā”. 

Šogad „Rīgas sporta laureāts” nominācijām izvirzīti pazīstami sportisti un sabiedrībā labi zināmi treneri, populāras komandas,  kā arī skatītāju un dalībnieku plaši apmeklēti sporta notikumi. Nominantu sportistu un komandu vidū ir ātrslidotājs Harals Silovs, skeletonists Krists Netlaus, cīkstonis Viktors Reško, galda hokeja spēlētājs Edgars Caics, karatists Ruslans Sadikovs, vieglatlēts Patriks Gailums, dambretistes Zoja Golubeva un Jeļena Česnakova, atrumlaivu pilote Ieva Millere, loka šāvēja Jūlija Oleksejenko, paravieglatlēte Diāna Dadzīte, BK „TTT Rīga”, RTU/Robežsardze, FK „NND”, pludmales volejbolisti, modernās pieccīņas sportisti un kamiņbraucēji. Gada balvai izvirzīti treneriMārtiņš Zīberts, Jūlija Kuzmina, Jūlijs Fedulovs, kā arī sporta notikumi – Maira Brieža Pasaules boksa Supersērijas pusfināla cīņa, Eiropas U18 čempionāts basketbolā fināla posms, FIA pasaules un Eiropas Rallijkrosa čempionāta posms „Neste World RX of Latvia”, kā arī bezmaksas vingrošanas nodarbības „Sporto Rīga”.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18192021
22232425262728
293031    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli