Latvijai neliela iespēja Pasaules kausa ceļazīmi nokārtot jau šonedēļ

Latvijas vīriešu basketbola izlase jau šonedēļ, 29. novembrī un 2. decembrī, aizvadīs spēles pret Melnkalnes un Slovēnijas izlasēm. Uzvarot šajās spēlēs un sagaidot labvēlīgus rezultātus citos mačos, Arņa Vecvagara vadītajai komandai ir teorētiskas iespējas jau pirms pēdējām divām kārtām garantēt sev vietu Pasaules kausa finālturnīrā. Sporta totalizators "Betsafe" atzinīgi vērtē Latvijas iespējas piedalīties Pasaules kausā, taču par ticamāku uzskata iespēju, ka šī notikuma garantēšana tiks atlikta uz pavasari.

Latvijas basketbolisti pirms pēdējām četrām spēļu kārtām atrodas trešajā pozīcijā FIBA Eiropas zonas kvalifikācijas I grupā, un, kā zināms, tieši trīs labākās apakšgrupas komandas saņems ceļazīmi uz Pasaules kausa izcīņu. Pašlaik svarīgāk ir nevis skatīties uz vietu tabulā, bet gan rēķināt uzvaru atšķirību no tuvākajām konkurentēm. Latvijai ir piecas uzvaras, Melkalnei un Ukrainai pa četrām, bet Eiropas čempionei Slovēnijai šis ir izvērties par diezgan neveiksmīgu turnīru - pagaidām tikai divas uzvaras.

Latviju tagad sagaida spēles pret tiešajām sekotājām – Melnkalni un Slovēniju. 29. novembra mača nozīmi grūti pārvērtēt, jo uzvaras gadījumā Latvija atrausies jau divu uzvaru attālumā, bet zaudējums nozīmēs atkāpšanos turnīra tabulā negatīvas savstarpējo spēļu bilances dēļ. Sporta totalizators „Betsafe” uz Latvijas iespējām uzvarēt savā laukumā raugās optimistiski, taču atzīst, ka abas komandas pašreizējos sastāvos, gandrīz pilnībā iztiekot bez NBA un Eirolīgas spēlētājiem, ir apmēram viena līmeņa komandas. Attiecīgi arī koeficients uz Latvijas izlases uzvaru šajā spēlē noteikts kā 1.90, un tieši tāds pats koeficients piešķirts arī pretinieku uzvarai.

Melnkalne iepriekšējā Eiropas čempionātā ieņēma 13. vietu, kas ir tās augstākā kopš atdalīšanās no Serbijas. Astotdaļfinālā Melnkalnei ceļu aizšķērsoja tieši Latvijas izlase, sakaujot to ar 32 punktu pārsvaru. Vēlreiz gan jāuzsver, ka toreiz abām komandām bija pavisam citādi, līdz ar to šo spēli par abu komandu mērauklu nevar uzskatīt. No Eirolīgas Latvijai šoreiz gan palīgā ieradīsies Dairis Bertāns, un tas ir ļoti nozīmīgs papildinājums. Milānas klubā Bertāns sezonu iesācis veiksmīgi, un sagaidāms, ka viņš uzņemsies izlases līdera lomu.

Ja Latvijai izdosies savā laukumā pieveikt Melnkalni un pēc tam viesos tikt galā ar nepārliecinoši spēlējošo Slovēniju, kas paaugstinājās Edgara Buļa ieteiktajās likmēs novērtēta ar koeficentu 5.00, būs vērts rūpīgāk izpētīt citu spēļu rezultātus. Ja Melnkalne zaudēs Turcijai, bet Ukraina neuzvarēs abās savās spēlēs – pret Slovēniju un viesos pret Spāniju - , tad Latvija jau otrā decembra vakarā varēs būt 100% droša par savu vietu Pasaules kausa izcīņā. Bukmeikeri Melnkalnes un Turcijas spēlē paredz visnotaļ līdzvērtīgu cīņu, kamēr Ukrainas iespējas viesos tikt galā ar Spāniju tiek vērtētas visnotaļ zemu, lai gan jāņem vērā, ka septembrī ukraiņi savā laukumā paveica tieši to, uzvarot ar 76:65.

„Betsafe” piedāvā arī īpašo Latvijas uzvaras koeficientu spēlē pret Melnkalni, proti, 15.00, kas gan pieejams tikai totalizatora jaunajiem klientiem.

Betsafe Sports
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli