Aicinām pieteikties uz Latvijas čempionātu U11 un U19, kā arī Latvijas kausu U13

2018.gada 1. un 2.decembrī Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē notiks Latvijas čempionāti divās vecuma grupās - U11 un U19, kā arī notiks Latvijas kauss U13. Pieteikšanās termiņš uz šīm sacensībām ir 2018.gada 27.novembris plkst. 22:00. Pieteikumus ir jānosūta uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta U11 un U19, kā arī Latvijas kausa U13 nolikumu
>>> Skatīt pieteikto spēlētāju sarakstu Tournamentsoftware

1.decembrī, atklājot Latvijas čempionātu jauniešiem U11, notiks vēl kāds interesants pasākums - Kendamas spēles paraugdemonstrējumus sniegs Bonz Atron, kurš ir trīskārtējais pasaules Kendama čempions no ASV, kā arī Kendamas spēles profesionālis un Kendamas meistars - Rolf no Dānijas. Japānas koka rotaļlieta Kendama pēdējā gada laikā Latvijas jauniešu vidū ir ieguvusi popularitāti. Kendamas spēle veicina balansa, acu – roku koordinācijas un refleksu attīstību. Tās ir īpašības, kas nepieciešamas arī prasmīgiem badmintonistiem. Kendamas spēle, tāpat kā badmintons, nav tikai izklaide, bet nopietns sporta veids (tagad arī Latvijā) ar neskaitāmām sacensībām visā pasaulē.

Latvijas čempionāta jauniešiem U11 apbalvošanas ceremonija notiks dienas beigās, vienlaicīgi apbalvojot čempionus visās piecās kategorijās. Latvijas U11 čempioni saņems ne tikai čempionāta medaļas, bet arī žurnālus “Ilustrētā Junioriem”, kuru sarūpējusi izdevniecība “Dienas Žurnāli”.

2.decembrī no plkst 18:00 Latvijas čempionāta junioriem U19 finālspēles tiešraidē no Valmieras Pārgaujas sākumskolas translēs Sportacentrs TV. Arī apbalvošanas ceremonijas notiks TV tiešraidē, taču šo ceremoniju grafiks tiks pakārtots finālspēļu grafikam, lai starp finālspēlēm nodrošinātu atpūtu tiem spēlētājiem, kuriem nāksies spēlēt divas finālspēles pēc kārtas.

Kendamas spēle būs arī kā galvenā balva Latvijas kausa U13 uzvarētājiem. Latvijas kausa U13 apbalvošana notiks 2.decembrī, vienlaicīgi ar Latvijas čempionāta junioriem U19 apbalvošanu, to rādīt Sportacentrs TV tiešraidē.

Latvijas čempionāta junioriem U19 vienspēļu galvenā balva būs ne tikai čempionāta medaļas, bet arī pilnībā apmaksāts B kategorijas apmācības kurss autoskolā “Einšteins”. Šīs balvas kopējā vērtība ir €370.

Latvijas čempionāts jauniešiem U11 notiks sestdien, 1.decembrī, šajā dienā noskaidrojot čempionus visās piecās kategorijās - zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēles. Latvijas čempionātā jauniešiem U11 var piedalīties ikviens Latvijā pastāvīgi dzīvojošs (ar personas kodu) bērns, kurš dzimis 2008.gadā un jaunāks.

Latvijas čempionāts junioriem U19 notiks divās dienās. Sestdien, 1.decembrī notiks zēnu un meiteņu vienspēles, savukārt 2.decembrī notiks zēnu un meiteņu dubultspēles, kā arī jauktās dubultspēles. Latvijas čempionātā junioriem U19 var piedalīties ikviens Latvijā pastāvīgi dzīvojošs (ar personas kodu) jaunietis, kurš dzimis 2000.gadā un līdz 2005.gadam ieskaitot.

Latvijas kausā U13 notiks svētdien, 2.decembrī, šajā dienā noskaidrojot kausa ieguvējus visās piecās kategorijās - zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēles. Latvijas kausā U13 var piedalīties ikviens bērns (tai skaitā ārzemnieki), kurš dzimis 2006.gadā un jaunāks. Latvijas kausā U13 var piedalīties arī bērni, kas iepriekšējā dienā ir piedalījušies Latvijas čempionātā jauniešiem U11.

Dalības maksa par spēlētāju vienā turnīrā: €4 - vienspēles, €3 - dubultspēles (vienam spēlētājam zēnu, meiteņu un jauktajās dubultspēlēs). Uzrādot derīgu Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte”, dalībniekiem piemērojama 50% atlaide no dalības maksas.

Turnīra rīkotāji arī nodrošinās nakšņošanas iespējas uz līdzpaņemtajiem matračiem un guļammaisiem par €2, kā arī uz vietas būs iespējams pasūtināt siltas brokastis, pusdiena un vakariņas.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
293031    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli