Atcelti pasākumi! Kā pasākumu organizēšanas uzņēmumi pielāgojas covid-19 krīzei?


public. foto
Ņemot vērā pašreizējo situāciju pasaulē un sociālās distancēšanās ievērošanu, tiek atcelti pasākumi un konferences. Pasākumu aģentūra "EventAgency.lv" piedāvā sniegt konferenču pieredzi attālināti - tiešsaistes jeb online režīmā.

Konferences ir vieta kur sanāk kopā cilvēki, lai iegūtu jaunus kontaktus un uzzinātu aktuālāko informāciju kādā konkrētā nozarē vai jomā. Socializēšanās ir neatņemama konferenču sastāvdaļa, tomēr konferences saturs joprojām ir svarīgākais. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas konferences saturu bez problēmām var straumēt internetā un tādējādi nepalaist garām svarīgus nozares jaunumus. Lai konferencē neizpaliktu bez tīklošanas, pasākumu aģentūra piedāvā interaktīvus risinājumus līdzdarboties pasākumā, kā piemēram: ierakstīt video jautājumu konferences runātājiem, izmantot virtuālās sarakstes istabas, virtuālie aplausi, tiešsaistes balsošanas, viktorīnas un citus interaktīvus izklaidējošus un iesaistošus risinājumus. 

Konferences, semināri, sapulces, prezentācijas, apbalvošanas, svinīgi koncerti un uzrunas – tas viss ir iespējams arī online režīmā. Rodoties nepieciešamībai pēc jauniem risinājumiem, un pieejām, aģentūra piedāvā jaunu pakalpojumu – pasākumus bez klātienes apmeklētājiem, nodrošinot video studijas iekārtojumu, visu nepieciešamo tehnisko infrastruktūru straumēšanai dažādās platformās, nepieciešamo personālu un nodrošina visas higiēniskās aizsardzības pasākumus iesaistītajām personām.

Ārkārtas situācijas prasa pieņemt jaunās pasaules noteikumus. “EventAgency.lv” pielāgojas un turpina darīt to, kas mums vislabāk sanāk, ko visvairāk mīlam, to – par ko degam! Un mēs ticam, ka šajā piespiedu situācijā mums ir dots lielisks laiks, lai mainītos labākā virzienā, lai pārskatītu savas, citu un pasaules vērtības. 

“EventAgency.lv”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums