Ir iznākusi "Pirmā PR grāmata"


public. foto
Ir publicēta Olgas Kazakas "Pirmā PR grāmata". Grāmata ir adresēta visiem, kas grib saprast sabiedrisko attiecību pamatus un iegūt vienkāršu un iedarbīgu rīku kopu, ko uzreiz var likt lietā. Sākot no profesionālās kompetences noslēpumiem, iemaņām un paņēmieniem līdz prasmei radoši domāt, pareizi plānot laiku un tikt galā ar stresu.

„“Pirmā PR grāmata” noderēs studentiem, preses sekretāriem, sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistiem, uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem, kā arī publiskām personām, valsts un nevalstiskā sektora darbiniekiem, kuri saprot, ka sabiedriskās attiecības viņiem palīdzēs panākt vairāk,” norāda Olga Kazaka, piebilstot, ka grāmatā ir aplūkoti ne tikai komunikācijas, bet arī mārketinga, psiholoģijas, socioloģijas, uzvedības ekonomikas un citu saistīto jomu aspekti.

Foto-reportāža no grāmatas atklāšanas svētkiem (autors: Māris Kiseļovs): https://failiem.lv/u/rzvprnrk

Lai iepazītos ar grāmatu, atklāšanas svētkus apmeklēja Latvijas Reklāmas asociācijas valdes priekšsēdētāja Baiba Liepiņa, “Draugiem Group” runasvīrs Jānis Palkavnieks, finanšu eksperts Andrejs Martinovs, žurnāliste un grāmatu autore Una Ulme, aktrise un rotu meistare Agnese Zeltiņa, publiciste Svetlana Ļova un daudzi citi uzņēmēji, komunikācijas nozares eksperti un iesācēji. Daudzi pasākuma apmeklētāji atzīmēja, ka “Pirmās PR grāmatas” iznākšana ir svarīgs notikums Latvijas komunikācijas jomai, jo sen tika gaidīta grāmata, kas iekļautu praktisku informāciju par sabiedriskajām attiecībām apvienojumā ar Latvijas piemēriem.

Par autori: Olga Kazaka 15 gadu vecumā sāka strādāt komunikācijas jomā, 20 gadu vecumā viņa nodibināja sabiedrisko attiecību aģentūru un 30 gadu vecumā aizstāvēja doktores disertāciju komunikācijas zinātnē. Tagad viņa ir sekmīga praktiķe, pieprasīta lektore un vairāku starptautisku komunikācijas jomas konkursu uzvarētāja.

Grāmata ir izdota gan latviski, gan krieviski. „Pirmo PR grāmatu” ir iespējams iegādāties vietnē www.olgakazaka.com, kā arī Jāņa Rozes grāmatnīcās. Drīzumā tā būs pieejama arī citos grāmatu veikalos.

Olga Kazaka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums