Aizvadīts pirmais tīrīšanas čempionāts


Finiss public. foto
Rīgā 26. aprīlī noritēja Latvijā pirmais tīrīšanas čempionāts, kurā sportistu un sabiedrībā zināmu cilvēku komandas sacentās krēslu spodrināšanas sacensībās. "Maxima Latvija" organizētā iniciatīva sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētīkas savienību un Ghetto Games notika ar mērķi sakopt sabiedrībā nozīmīgu objektu - "Daugavas stadionu".

“”Maxima Latvija” jau ilgstoši atbalsta sporta attīstību Latvijā un mēs zinām, ka sportistiem ir svarīgi ne tikai labi treneri un sporta inventārs, bet arī aizrautīgi atbalstītāji, tādēļ šodien ar prieku palīdzējām sapost “Daugavas stadiona” tribīnes jaunajai vasaras sezonai. Mēs ceram, ka šis pirmais tīrīšanas čempionāts būs kā ilgtermiņa tradīcīja vēl sakoptākai Latvijai, ko nebūtu iespējams veikt bez patiesi atsaucīgiem cilvēkiem un arī zemajām tīrīšanas līdzekļu cenām “Maxima” veikalos,” stāsta “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.


Gardezu un modes ekspertu komanda. public. foto

Tīrīšanas čempionātā sacentās piecas komandas, kuras pēc rezultātu apkopošanas ierindojas šādā secībā: pirmajā vietā – gardēžu un modes ekspertu komanda, kuras sastāva bija Indra Salceviča, Kaspars Bērziņš, Brigita Dambe un Jana Medova, otrajā vietā - Latvijas Vieglatlētu savienības komanda, trešā – “Daugavas stadiona” komanda, kuriem sekoja Ghetto Games un “Maxima Latvija” komandas.


Ghetto games komanda public. foto

“Stadions, kā jebkura būve, prasa nemitīgu uzmanību un rūpes, lai tas spētu pilvērtīgi funkcionēt un sagaidīt viesus. Jau vairākus gadus “Daugavas stadions” pakāpeniski tiek atjaunots un pērn līdzjutējus varējām sagaidīt ar teju 10 500 jaunām un krāsainām sēdvietām. Priecājamies, ka šodien tik īsā laikā ar visu klātesošo un “Maxima Latvija” atbalstu, sportiskā un azartiskā gaisotnē atjaunojām Dienvidu tribīnes to sākotnējā košumā. Mums vieniem tas būtu prasījis ievērojami vairāk laika un pūļu,” komentē “Daugavas stadiona” valdes loceklis Guntis Zālītis.


Daugavas stadiona komanda public. foto

Dalībnieku uzdevums bija pēc iespējas īsākā laikā notīrīt visus krēslus Dienvidu tribīņu sektorā. Katra komanda ne tikai sniedza savu pienesumu stadiona sakopšanā, bet arī ar savu dalību čempionātā ziedoja grozu ar plašu sadzīves ķīmijas klāstu maznodrošinātām Latvijas ģimenēm, ko dāvināja “Maxima Latvija” sadarbībā ar ziedot.lv.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 165 veikaliem Latvijā, no kuriem 129 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī pieci ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 2526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli