Ieviešot saules baterijas, durvis ver pārbūvets "Maxima X" veikals Viestura prospektā


foto;www.maxima.lv
Šodien, 3. oktobrī, pēc gandrīz gadu ilgas pārbūves ar 2.7 miljonu lielām investīcijām, kas ir līdz šim lielākās šāda formāta veikalā, durvis vēris "Maxima X" veikals Viestura prospektā 26, lai nodrošinātu klientiem patīkamu iepirkšanos skaistā veikalā.

Ēkā ir ieviesti ne tikai virkne inovatīvu risinājumu, kā, piemēram, saules baterijas autostāvvietas apgaismošanai, ērti regulējams LED apgaismojums, dažādas norēķinu iespējas, bet arī pilnībā pārbūvēta veikala ēka, atbilstoši izpratnei par modernu vides objektu, kā ar veikti apjomīgi tuvējās teritorijas labiekārtošanas darbi.

“Izvēle investēt jau esošo “Maxima” veikalu rekonstrukcijā un pārbūvē ir uzņēmuma stratēģijas stūrakmens, lai kļūtu par mūsu klientu novērtētāko tirgotāju katru dienu. Šis veikals ar teju 3 miljonu investīcijām klientu un darbinieku ērtībām ir spilgts piemērs, ka savu apņemšanos pildām darbos. Gan mūsu kolēģi, gan būvnieki, gan valsts institūcijas 11 mēnešus ir strādājuši plecu pie pleca, lai veikala ēka tiktu pārbūvētu pēc mūsdienu augstākajiem standartiem, ieviešot videi draudzīgus risinājumus un dažādas digitālas tehnoloģijas ērtiem norēķiniem. Ņemot vēra iedzīvotāju intereses, meklējot ērtāko ēkas novietojumu, papildu veikalam nepieciešamajiem darbiem, esam veikuši arī pievedceļu pārbūvi, apzaļumojuši teritoriju, kā arī veikuši virkni citu darbu, lai veikals būtu patīkams ikvienam,” stāsta “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa. 

11 mēnešu laikā ir pārbūvētās ēkas kopējā platība ir 2087 m2, no kuriem 1274 m2 aizņem tirdzniecības zāle. Veikalā ir uzstādīti mūsdienīgi un videi draudzīgi inženierkomunikāciju risinājumi, tostarp, ierīkots energoefektīvs LED apgaismojums ar plašām regulācijas iespējām, kā arī ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanas risinājumiem. Ir rasts jauns risinājumu ēkas novietojumam un pievadceļiem, lai veikals ar daudzveidīgu preču sortimentu būtu ērti pieejams.

Veikala apmeklētāju stāvvietā uzstādīts apgaismojums, kas darbojas ar saules baterijām, iestādīti koki un veikti citi apzaļumošanas darbi. Tāpat ir uzlabota satiksmes drošība Ostas prospektā ne tikai sakārtojot ceļu segumu, bet arī izbūvējot jaunu ātruma ierobežojošo valni.

Savukārt, darbinieku ikdienas uzlabošanai, papildus ērtām telpām veikalā, piegādes zona ar rampu ir izveidota tehniskajā telpā, lai darbs būtu mazāk pakļauts laikapstākļiem – piegādes transports preci pieved zem jumta. Tāpat veikalā ir uzstādītas piecas pašapkalpošanās kases, multimediju svari, moderni skeneri un citas inovācijas, kas palīdzēs atvieglot darbinieku ikdienu un veicinās ātrāku un ērtāku iepirkšanos.

Lai nodrošinātu visu iedzīvotājiem nepieciešamo, veikalā ir paplašināts preču klāsts, piedāvājot vēl lielākas izvēles iespējas gan ikdienai, gan svētkiem. Sortimentā ir daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, īpaši liela svaigu dārzeņu un augļu izlase un citi iecienīti produkti.  

“Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

SIA “Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums