Aicina uz pasākumu "Senioru radošuma kalve"


NVO nams public. foto
Otrdien, 8. oktobrī, no plkst. 13.00, nevalstisko organizāciju pārstāvji, seniori un ikviens interesents aicināts uz NVO namu, kur notiks pasākums "Senioru radošuma kalve" jeb senioru NVO atvērto durvju diena.

Pasākuma mērķis ir pulcēt dažādas NVO, kuru biedru rindās darbojas galvenokārt seniori, lai demonstrētu, cik radoši, rosīgi un izdomas bagāti ir seniori. Svarīgi ir parādīt, kādas ir seniorus apvienojošas NVO, ko tajās var darīt, kā arī mudināt seniorus nevis sēdēt mājās, bet saturīgi pavadīt brīvo laiku un būt aktīviem.

Pasākuma pirmajā daļā plkst. 13.00 visi interesenti tiek aicināti uz senioru NVO atvērto durvju nodarbībām, kurās 4 organizāciju pārstāvji iepazīstinās ar radošajām, kustību vai sportiskajām aktivitātēm. Savu darbību prezentēs "Rīgas Sporta Veterānu klubs", aicinot uz galda spēlēm, biedrība “Pensionāru iespēju centrs” rādīs dažādus rokdarbu tapšanas knifus, Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas invalīdu apvienība "Aizvējš" aicinās iesaistīties kustību nodarbībās. Savukārt biedrība “Rīgas aktīvo senioru alianse” rādīs un stāstīs par vairākiem nodarbību veidiem – pērļošanu, gleznošanu, līnijdejām, kā arī aicinās klātesošos uz diskusiju, kam pamatā nesen izdotā psiholoģijas doktores Dzidras Meikšānes grāmata “Otrpus kalnam: pārdomas no seniora senioram”.

Turpinājumā - plkst 15.00 visiem dalībniekiem būs iespēja noklausīties psiholoģes – asistentes, miofasciālās tehnikas speciālistes Sarmītes Baumanes lekciju "Kur paliek mūsu jaunība?", kurā tiks runāts par ikdienas ieradumiem, kas dara mūs vecākus gan vizuāli, gan fiziski.

Pasākuma trešajā daļā – plkst. 16.00 apmeklētājus sagaida muzikāli un deju sveicieni. Koncertā uzstāsies līnijdeju kopa “Aizvējš”, tradicionālās kultūras centra “Rada” vokālais ansamblis “Kama”, līnijdeju kopa “Rasa” un Latvijas sieviešu invalīdu asociācijas “Aspazija” dalībnieces. Noslēgumā - sirsnīgas sarunas un atspirdzinājumi.

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums