Multi un Linstow Center Management šodien svin paplašinātā t/c Alfa atklāšanu


Alfa_publicitātes bilde
Šodien, 5. septembrī, plkst. 14.00 t/c Alfa pēc divu gadu būvniecības darbiem ver jaunās piebūves durvis apmeklētājiem, informē Multi Corporation un Linstow Center Management. Līdz ar paplašināšanas darbu noslēgumu Alfa atkal kļūst par Latvijas lielāko tirdzniecības centru, palielinot iznomājamo tirdzniecības platību līdz 71 000 m² un piedāvājot vienu no plašākajiem veikalu, restorānu un pakalpojumu sniedzēju klāstiem vienuviet.

T/c Alfa paplašināšanas darbi tika uzsākti 2017. gada septembrī. To ietvaros uzbūvētas divas jaunas ēkas – daudzstāvu autostāvvieta un trīsstāvu tirdzniecības ēka, kā arī labiekārtota teritorija, iestādot 177 kokus un veidojot Brīvības ielai piegulošo autostāvvietu kā parku. Paplašināšanas ietvaros nomnieku skaits no iepriekšējiem 170 palielināts līdz 210. Savukārt jaunās autostāvvietas ēka un teritorijas labiekārtošana šobrīd apmeklētājiem ļauj nodrošināt autostāvvietas 1750 automašīnām, kā arī ērtas velonovietnes.

Multi Corporation investīciju un attīstības direktors Patriks van Dojevērts (Patrick van Dooyeweert): “Šodien mēs ar lielu lepnumu svinam t/c Alfa paplašināšanas atklāšanu, pievienojot centram papildu 20 000 m² iznomājamās mazumtirdzniecības platības un 40 jaunus veikalus. Esam pārliecināti, ka šī paplašināšana apmierinās augošo pieprasījumu no īrnieku un pircēju puses, tādējādi stiprinot šī tirdzniecības centra pozīcijas arī nākotnē. Mēs esam tiešām pateicīgi par uzticību un atbalstu gan Rīgas domei, gan nomniekiem un par izcilu sadarbību mūsu partneriem: Swedbank Latvija, Linstow Center Management un Merks. Šobrīd strādājam arī pie esošā tirdzniecības centa interjera renovācijas plāna, paredzot atjaunojot grīdas, griestus un mēbeles, kā norādes, tādējādi veidojot netraucētu savienojumu ar jauno piebūvi.”

Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds (Frode Gronvold), stāstot par projekta realizāciju, uzsver: “Pēc divu gadu intensīvas būvniecības Alfa ir gatava atgūt lielākā Latvijas tirdzniecības centra titulu. Šodien, verot jaunās Alfa durvis, mēs esam patiesi pateicīgi visiem šajā projektā iesaistītajiem par lielisko darbu, kas paveikts. Tāpat esam pateicīgi gan mūsu apmeklētājiem, gan nomniekiem, kā arī sadarbības partneriem par pacietību šajā būvniecības laikā. Toties tagad ar gandarījumu varu teikt, ka mēs vienuviet varam piedāvāt ne tikai plašāko modes preču zīmolu klāstu, bet arī palielināt kvalitatīvu restorānu izvēli jaunajā restorānu zonā, kā arī nodrošināt apmeklētājus ar sporta zāli un unikālu bērnu izklaižu zonu.”

Jaunu zīmolu veikalu un restorāni

Jaunajā t/c Alfa pirmo reizi Latvijā apmeklētājiem durvis vērs mājas konceptveikals Zara Home. Tāpat tirdzniecības centrā būs pieejami tādi jauni zīmoli kā Black Star Wear, BabyBack Ribs & BBQ un Kinetic Play izklaides zona bērniem un jauniešiem.

Jaunās ēkas pirmajos divos stāvos tiks izvietoti dažādi jauni modes zīmoli kā Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho, House, Cropp, Moskito, Tom Tailor, Nike, Timberland, Vans, Sizeer, 4F, Intimissimi, Calzedonia un Accessorize. Savukārt jaunā formātā būs pieejami labi pazīstamie zīmoli kā Zara, Bershka, Pull & Bear, Monton, Reserved un Mohito. Tāpat ēkā būs izvietoti arī dažādi jauni pakalpojumu sniedzēji.

Ēkas trešajā stāvā tiks izvietota plaša restorānu zona, sporta klubs, bērnu un jauniešu izklaides zona. Restorānu zona būs gandrīz 6 500 m2 platībā, un apmeklētājiem tiks piedāvāts ieturēt maltīti tādos restorānos kā Lido, Vairāk Saules un Grill London. Restorānu zonā no jauna tiks atvērti arī jau patlaban tirdzniecības centrā populārie ēdinātāji Gan Bei, Čili Pica un Double Coffee. Savukārt aktīvā dzīvesstila piekritēji varēs izmantot 1 700 m2 plašā My Fitness sporta kluba ērtības, bet jaunākos apmeklētājus iepriecinās 500 m2 bērnu un jauniešu izklaides zona un tās piedāvātās iespējas.

Bankas Swedbank Latvia, kas ir šī attīstības projekta finanšu partneris, Uzņēmumu pārvaldes vadītāja Ieva Vīgante skaidro: “Mums vienmēr ir prieks un gandarījums sadarboties ar uzņēmējiem, kas investē Latvijā. Paldies par iespēju būt daļai no vērienīgā projekta, kas nodrošinās plašākas iespējas tirgotājiem, papildus ērtības un izvēles klientiem, un jaunu izaugsmi pašam uzņēmumam!”

Skaidrojot, ka būvniecības process bijis samērā sarežģīts līdzās esošās funkcionējošās ēkas dēļ, SIA Merks valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš pauž: “Ir gandarījums, ka tirdzniecības parka Alfa paplašināšanas darbi, pateicoties profesionālajai Merks projekta vadības komandai Roberta Rēboka vadībā un mūsu sadarbības partneriem, noritēja atbilstoši plānam. Objekts bija nebūt ne vienkāršs, īpaši jau tādēļ, ka jaunā piebūve atrodas blakus funkcionējošam tirdzniecības parkam. Tas prasīja pievērst īpašu uzmanību drošības un apmeklētāju plūsmas organizācijas jautājumiem, kā piemēram, evakuācijas plānu izstrādei, cilvēku plūsmas un satiksmes organizācijai ap parka teritoriju visa būvniecības perioda laikā. Jaunuzceltā piebūve un infrastruktūra ap to, atbilst modernākajām iepirkšanās centru prasībām un apmeklētāji novērtēs būvniecībā izmantotos mūsdienīgos materiālus interjerā, arhitektoniskos risinājumus un labiekārtoto vidi.”

Projektā iesaistītie partneri

Swedbank Latvia ir projekta finansiālais partneris. Multi Corporation iekšējais dizaina uzņēmums TTDesign ir atbildīgs par ieceres arhitektonisko konceptu un tirdzniecības centra interjera dizainu. Projekta arhitekti ir SIA Sarma & Norde Arhitekti, bet piebūves būvniecības tehnisko uzraudzību veica uzņēmums Forma 2. Savukārt vadošai būvuzņēmējs – SIA Merks.

Par Linstow Center Management

SIA Linstow Center Management (LCM) ir viens no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem un apsaimniekotājiem Baltijā, kas šajā tirgū ir jau kopš 1996. gada. LCM apsaimnieko un attīsta Latvijas tirdzniecības centrus Alfa, Origo un Mols, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā - Ülemiste. Plašāka informācija: www.linstow.lv

Par Multi

Multi ir augstas klases tirdzniecības centru īpašnieks, apsaimniekotājs un attīstītājs Eiropā un Turcijā. Kā veiksmīga un uz izaugsmi orientēta Eiropas mazumtirdzniecības platforma Multi galvenais mērķis ir veicināt, pārvaldīt un uzlabot ilgtspējīgus ienākumus no nomas. Multi projekti liecina par ekonomisko izaugsmi un sociālo attīstību pilsētās un reģionos, kur tie tiek īstenoti. Kopš dibināšanas 1982. gadā Multi ir aktīvi piedalījies vairāk nekā 190 projektu attīstīšanā, un pašlaik uzņēmumam pieder un tas apsaimnieko vairāk nekā 130 tirdzniecības centru. Multi darbojas 13 valstīs: Nīderlandē, kur atrodas tā galvenais birojs, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Īrijā, Itālijā, Latvijā, Polijā, Portugālē, Slovākijā, Spānijā, Ukrainā, Vācijā un Turcijā. Vairāk informācijas: www.multi.eu.

Linstow Center Management
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums