AS "Tīrīga" aicina savlaicīgi pārslēgt līgumus - palicis mēnesis līdz pakalpojuma sniegšanas uzsākšanai

Saskaņā ar Rīgas pašvaldības privātās-publiskās partnerības sadarbības līguma nosacījumiem palicis mēnesis līdz AS "Tīrīga" jāsāk sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšana Rīgā. Līdzšinējie līgumi ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem vairs nebūs spēkā esoši. No 15.septembra Rīgā visiem iedzīvotājiem būs viens atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs - "Tīrīga", kas nodrošinās vienotu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu, vienādus nosacījumus un vienu skaidri saprotamu cenu visiem Rīgas iedzīvotājiem neatkarīgi no mikrorajona, kurā cilvēki dzīvo. "Tīrīga" aicina iedzīvotājus laikus pārslēgt līgumus, lai no 15.septembra varētu nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu visiem Rīgas iedzīvotājiem.

Guntars Levics, AS “Tīrīga” valdes priekšsēdētājs: “Saskaņā ar publiskās privātās partnerības līguma nosacījumiem, no 15.septembra “Tīrīga” jāsāk sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšana Rīgā. Esošie līgumi par sadzīves atkritumu izvešanu zaudēs spēku ar 15.septembri. Tāpēc saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, iedzīvotājiem un arī juridiskajām personām jānoslēdz jauni līgumi. Lai pāreja uz jauno pakalpojuma sniedzēju un apsaimniekošanas kārtību būtu iedzīvotājiem ērta, mēs aicinām to darīt savlaicīgi. Tas ļaus izvairīties no neērtībām – garas rindas vai e-pakalpojumu sistēmas darbības problēmas, kas varētu rasties, ja līgumu pārslēgšanu atstāj uz pēdējo brīdi. Turklāt jāņem vērā, ka līgumu, kuri tiks noslēgti pēc 15.septembra, apstrāde un ievade klientu un loģistikas sistēmās prasīs laiku, tāpēc atkritumu konteineram var nākties gaidīt izvešanu.”

“Tīrīga” aicina visus Rīgas iedzīvotājus – gan fiziskās, gan juridiskās personas laikus, līdz š. g. 15. septembrim, pārslēgt līgums par atkritumu apsaimniekošanu.

  • Privātmāju iedzīvotājiem pašiem jāpārslēdz sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumi ar jauno pakalpojumu sniedzēju. To ir iespējams izdarīt gan digitāli e-pakalpojumu vidē mājas lapā www.tiriga.lv, gan klātienē klientu apkalpošanas centros, kā arī piesakot līguma pārslēgšanu pa telefonu, e-pastā vai ar pasta starpniecību.

  • Daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem līgumus pārslēdz namu apsaimniekotājs, kas pēc tam par to informē dzīvokļu vai cita veida īpašumu īpašniekus un piestāda rēķinu par atkritumu apsaimniekošanu.

  • Juridisko personu līgumu pārslēgšanu nodrošina īpašuma apsaimniekotājs vai pats īpašnieks, ja tiek apsaimniekota privāta teritorija vai īpašums.

Līgums par atkritumu apsaimniekošanu ir jāpārslēdz par visiem īpašumiem, kur tiek radīti atkritumi, tostarp par īpašumiem, kuros iedzīvotāji dzīvo neregulāri vai uzturas reti, piemēram, vasarnīcas, garāžas u. c.

Līgumu pārslēgšana ar jauno atkritumu apsaimniekotāju “Tīrīga” ir iespējama gan digitāli, izmantojot e-pakalpojumus www.tiriga.lv, gan klātienē “Tīrīga” klientu apkalpošanas centros:

  • Pepsi Bowling Sporta un atpūtas centrā, Uzvaras bulvārī 10

  • Rīgas domes klientu apkalpošanas centrs, 1. stāvs, Brīvības ielā 49/53

Visi Rīgas privātmāju iedzīvotāji, kas pārslēgs atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar “Tīrīga” no 5.augusta līdz 31.augustam, saņems dalīto sadzīves atkritumu šķirošanas somas un automātiski piedalīsies loterijā, kurā tiks izlozēti trīs elektroskūteri. Kopumā paredzētas trīs izlozes: 16.augustā, 23. augustā un 30.augustā, katrā datumā izlozējot vienu elektroskūteri “Xiaomi MI Scooter Black M365”. Izloze notiks starp visām fiziskajām personām, kuras līdz attiecīgā datuma plkst.14:00 būs noslēgušas līgumu. Paziņojumi par laimesta ieguvēju tiks izplatīti trīs dienu laikā pēc konkrētās izlozes veikšanas mājaslapā www.tiriga.lv, tur atradīsiet arī vairāk informācijas par izlozi. Loterijas atļaujas nr. 5878.

Papildus iedzīvotāju informēšanai par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sistēmas modernizāciju un līgumu pārslēgšanu, sestdien, 17.augustā, Rīgas svētku 2019 ietvaros, Esplanādē visas dienas garumā “Tīrīga” informēs un atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par līgumu pārslēgšanu. Iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja arī uz vietas noslēgt līgumu par atkritumu apsaimniekošanu.

Plašāka informācija www.tiriga.lv un “Tīrīga” Facebook.com kontā.

AS “Tīrīga” publiskais partneris ir “Getliņi EKO”, kas nodrošina publiskās-privātās partnerības projekta uzraudzību un vietas atkritumu laukumu izveidei. Savukārt privātais partneris ir SIA “CREB Rīga”, ko dalībai publiskās-privātās partnerības konkursā izveidojuši divi vides pakalpojumu sniedzēji – SIA “Clean R” un SIA “Eco Baltia vide”.

 

AS “Tīrīga”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums