Jaunieši tirdzniecības vietā īstenos vēl nebijušu akciju


public. foto
17. augustā no plkst. 12:00 līdz 14:00 modes un izklaides centrā Rīga Plaza notiks jau desmitais Kašera sapņu fabrikas rīkotais pasākums MEET&GREET AR SLAVENĪBU. Šīs reizes pasākums būs īpaši nozīmīgs, jo jaunieši īstenos akciju sociālajam tīklam TikTok, ko vadīs Latvijā pazīstamās LATVIAN SISTERS. Jaunieši varēs filmēt un iemūžināt arī savas individuālās TikTok deju performances un labākais video pasākuma noslēgumā saņems balvu – 100 eiro no Rīga Plaza. Visi video būs skatāmi interneta vietnē tiktok.com ar mirkļbirkas atzīmi #rigaplaza.

Modes un izklaides centrā Rīga Plaza pulcēsies pazīstamākie Latvijas jūtuberi – Niklāvs, Laurlācis, Latvian Sisters, Enģeļmeitene un Rojs no pipars.lv, Andželīna Alekse, Mēs ar brāli kolosāli, Big Latvian Boss un Sofija Lukjanska. Jauniešu burziņu vadīs Kašers. Tā būs iespēja satikt savus jūtuba elkus vienuviet, atpūsties un radoši iedvesmoties gaidāmajam skolas laikam.

“Šis ir pasākums ne tikai tiem jauniešiem, kas ir aktīvi sociālo tīklu lietotāji, bet ikvienam, kam patīk radošas aktivitātes un pabūt kopā ar citiem jauniešiem. Pasākuma laikā mēs ļausim jauniešiem radoši izpausties, satikt savus elkus un baudīt muzikālus priekšnesumus. Katrs pasākums ir veltīts kādai tēmai, šoreiz mēs mēģināsim īstenot vēl nebijušu akciju – kopīgs dejas iestudējums,” norāda pasākuma organizators Kašers.

Radošās darbnīcas jauniešiem būs pieejamas no plkst.11:00 līdz 12:00 un no 14:00 līdz 19:00. Par jaunākajām make-up aktualitātēm stāstīs Unastyle grima mākslinieki. Pasākumā muzikālos priekšnesumus nodrošinās Edgars Kreilis un Didzis Melderis. Kā vienmēr pasākums būs pārsteigumiem bagāts: dziesmas, čellendži, aktivitātes, konkursi, intervijas, blogeri un pats galvenais - jūtuberi.

MEET&GREET AR SLAVENĪBU pasākumā aicināti piedalīties jaunieši, kuri ir aktīvi sociālo tīklu lietotāji, seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, ir radoši, vienmēr vēlas uzzināt ko jaunu un lieliski pavadīt laiku. Pasākuma mērķis ir jauniešiem sniegt iespēju klātienē tikties ar saviem elkiem un vienaudžiem, kas viņus iedvesmo.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta un šogad svin savu 10 gadu jubileju. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Reserved,

Mango, Mohito, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park.

 

 

 

 

 

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums