Rīgā tiks atvērts pirmais Black Star Wear veikals


Photo_Black Star Wear shop in Riga
Populārā Krievijas repera Timati zīmola veikals beidzot būs pieejams arī Rīgā. Tas durvis vērs jau šī gada 5. septembrī paplašinātā tirdzniecības centra Alfa jaunās ēkas otrajā stāvā.

Black Star Wear t/c Alfa būs pirmais šīs franšīzes oficiālais veikals Latvijā. Visi veikali, kas Latvijā iepriekš piedāvāja šī zīmola apģērbus, bija tikai multibrendu partneru veikali, kam nebija saistības ar Black Star Wear oficiālajiem veikaliem. Taču no šī gada jūnija zīmola tirdzniecības markas reģistrētas Latvijas Republikas Patentu valdē, un SIA Black Star Wear turpmāk būs oficiālie franšīzes operatori Latvijā. 

Black Star Wear veikals būs otrais oficiālās franšīzes veikals Baltijā. Pirmais tika atvērts pagaišā gada novembrī Tallinā un uzreiz iekļuva TOP 3 starp visiem Black Star Wear pieprasītākajiem veikaliem,” skaidro Black Star Wear valdes locekle un franšīzes vadītāja Jūlija Polenņikova, uzsverot, ka ar nepacietību sagaida šī zīmola attīstību arī Latvijā, lai plānotu gan sortimenta  paplašināšanu, gan zīmola popularizēšanu Rīgā un ārpus tās.

 

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka veikals Black Star Wear Latvijā izvēlējies tieši mūsu tirdzniecības centru. Esam pārliecināti, ka zīmols mūsu paplašinātajam un atjaunotajam tirdzniecības centram Alfa piesaistīs papildus interesi ne tikai no krievu tautības klientu puses, bet būs interesants un saistošs arī latviešu tautības auditorijai,” stāsta t/c Alfa vadītāja Liene Apine.

Black Star Wear franšīzes nodaļas menedžeris Artūrs Vološins: “Veikala sortimentā būs pieejami street-wear formāta sporta apģērbi aktīvam dzīvesveidam, dažādi sportiska stila apģērbi pieaugušiem un bērniem, kā arī Family look komplekti (viena stila un kolekcijas apģērbi, kuri piemēroti vecākiem ar bērniem) un, protams, dažādi aksesuāri. Pārdošanā regulāri parādīsies arī dažādu Black Star mākslinieku individuālās kapsulu kolekcijas (Timati, Mot, Скуджи, Klava Koka, Doni, Назима, Dana Sokolova u.c)”

Publicitātes bildes: https://we.tl/t-g4qlcxfKoF

Krievijas jauniešu modes zīmols Black Star Wear dibināts 2010.gadā kā populārā mākslinieka Timati un viņa partnera un drauga Pāvela Kurjanova (Pashu) mūzikas leibla Black Star sastāvdaļa. 

Sākotnēji zīmols ietvēra sevī tikai t-kreklus ar autortiesību izdrukām, taču, pieaugot popularitātei, tika nolemts paplašināt zīmola sortimentu. Pašlaik Black Star Wear zīmols attīstās patstāvīgi. Krievijas un NVS lielākajās pilsētās ir atvērti vairāk nekā 50 franšīzes veikali. 

Ziņām par veikala atvēršanu, mākslinieku autogrāfu sesijām un citai aktuālai informācijai var sekot Rīgas veikala oficiālajā Instagram lapā @blackstarwear.riga

Black Star Wear veikala vadītāja Rīgā
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
242526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli