Šogad Bolderājā plānots pabeigt sporta un atpūtas laukuma būvdarbus


Foto: Dmitrijs Suļžics/ F64
Pirmdien, 5. augustā, Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas vadītājs Aleksejs Rosļikovs kopā ar Pilsētas attīstības departamenta, Pārdaugavas izpilddirekcijas pārstāvjiem un būvniekiem apsekoja jaunizveidoto atpūtas un sporta laukumu Bolderājā, Lemešu ielā 7.

Darbs pie atpūtas vietas izveides tika sākts jau 2016. gadā, kad projekta pirmās daļas ietvaros izbūvētas sešas aktivitāšu zonas – „mazo bērnu zona”, „aktīvā zona”, „bērnu zona”, „šūpoļu zona”, „senioru zona” un „sporta zona”. Ir iestaigātas takas apkārt aktivitāšu zonām un savienojumi ar Lielupes ielu.


Foto: Dmitrijs Suļžics/ F64


Foto: Dmitrijs Suļžics/ F64

„Darbi rit uz priekšu kā plānots, un, ja laikapstākļi ļaus, visus labiekārtošanas un bruģēšanas darbus varētu pabeigt vēl šoruden, līdz oktobrim. Iespēju robežās ņemsim vērā arī iedzīvotāju idejas, lai šo vietu, kas būs lielākais atpūtas laukums Bolderājā, padarītu visiem ērtu un patīkamu,” sacīja A. Rosļikovs.


Foto: Dmitrijs Suļžics/ F64

Projekta ietvaros vēl plānots izveidot gājēju celiņus gar atpūtas elementiem, atkritumu urnām, soliem, informācijas stendiem un citur. Plānots arī izbūvēt polikarbonāta sienu, lai norobežotu bērnu rotaļu laukuma šūpoļu zonu. Tāpat veiks teritorijas apzaļumošanu, labiekārtošanu un apgaismojuma ierīkošanu.

Pēc teritorijas labiekārtošanas iedzīvotājiem būs pieejams atpūtas laukums 1,8 ha platībā.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 2526272829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli